Лист до редакції: бути невідкладній допомозі в Жовтих Водах, чи не бути

19.07.16р. в хірургічному відділенні був прооперований житель Жовтих Вод, інвалід дитинства, з травматичним пошкодженням селезінки з реінфузією 2л крові.

21.07.16р.в СМСЧ-9 працювала комісія обласного відділу охорони здоров’я на предмет необхідності фінансування СМСЧ-9. Простими словами- бути невідкладній допомозі (що до хірургії), чи не бути.

Здавалося до чого тут одне до іншого. Справа в тому, що місцева владав лиці мера не бачить необхідність в існуванні хірургії (де, до речі, працювала мати діючого міського голови ). Надіюсь він в кінці кінців  зрозуміє помилковість думки про альтернативну приватну медицину, яку йому втокмачують деякі впливові багатії Жовтих Вод. Його фраза: «навіщо нам СМСЧ-9, адже є приватні медичні заклади» (мав на увазі Камед, Профімед, Здоров’я )- має майже те коріння.

А тепер Жовтоводці розкрийте очі. Ви маєте знати що вас чекає. Комісія працювала під замовлення і визначила, що все не так(як в пісні Висоцького «Все не так ребята»). І не виключається, що незабаром доведеться їздити простому люду оперуватися в термінових, а потім і планових випадках до найближчого  міста- Кривого Рога. От тоді й задумайтесь чи залишився б живий той хлопчина поки його везли б за 40-50км.

Можновладці надіються що з ними того не станеться, ймовірність майже нульова. Але вона існує!

Дамоклів меч висить і над МСЕК. Якщо закриють, то інвалідам доведеться їздити на комісію в Кривий Ріг, чи Дніпропетровськ. І над відділенням переливання крові. Тоді при масивній крововтраті, що часто буває в пологовому будинку, доведеться чекати крові з сусіднього міста. А можна не дочекатися…

Одним словом на терези ставиться людське життя і  декілька мільйонів гривен. Але ті хто вирішує проблему-не боги, щоб забирати наше здоров’я та життя.

Жовтоводці не будьте байдужими. Відізвіться. Скажіть своє ні свавіллю. Їх потрібно зупинити, може краще відсторонити?!  Ой, Болить!

Людмила

/2016/08/04/list-do-redakci%d1%97-buti-nevidkladnij-dopomozi-v-zhovtix-vodax-chi-ne-buti/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Качество капитального ремонта дорог в Желтых Водах. Фотоотчет
Следующая запись
Депутат облради від Жовтих Вод Дмитро Чорний розповів про результати своєї роботи
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *