Теплопостачання хочуть зробити дешевшим

Міська влада та КП «Жовтоводськтепломережа» мають наміри знизити тариф на послугу з теплопостачання. Це стане можливим у результаті втілення в життя ідеї міської влади та комунального підприємства. Одним із перших кроків стало прийняття рішення міськради щодо передачі частини майна комунального підприємства в оренду нещодавно створеному в Жовтих Водах ТОВ «Компанія енергопрогрес» донецького походження.

Як повідомив директор Тепломережі Олександр Плис, майно, що передаватиметься в оренду, не задіяне для виробництва тепла.

У чому полягає суть ідеї, пояснив міський голова Анатолій Кузьменко: «В результаті ми отримаємо орендаря, котрий буде на обладнанні, яке ми передаємо в оренду, виробляти електроенергію. Для цього йому доведеться запустити парові котли ЦКТІ, отримувати гостру пару, продавати її, чого ми з вами не зробимо, оскільки це, за підрахунками, потребує вкладень близько 200 млн грн. Надлишкову пару ми хочемо купувати і направляти на котли ПТВМ. Це буде дешево. За попередніми розрахунками, цією парою можна буде нагрівати воду для теплоносіїв до 60 – 70єС. Якщо потрібно буде підвищити температуру, то будемо догрівати газом. Ось це і є наша ідея».

Як це пов’язано зі зниженням тарифу? Міський голова пояснив, що орендар планує працювати на вугіллі, тому собівартість тепла буде значно нижчою. Коли це відбудеться? За словами А.Кузьменка, планується восени цього року. В планах також відновлення подачі на місто гарячої води.

Рішенням сесії передбачено створення тимчасової спеціальної комісії для проведення організаційно-технічної підготовки та розробки умов передачі в оренду частини майна КП «Жовтоводськтепломережа». До складу комісії, яку очолює перший заступник міського голови О.Кудрявцев, увійшли голова фонду комунальної власності В.Циганков, спеціалісти та директор Тепломережі О.Плис, депутати міської ради.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ИА «Имеется мнение»

/2012/03/19/teplopostachannya-xochut-zrobiti-deshevshim/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Борги Водоканалу – через невідповідність тарифу
Следующая запись
В Жовтих Водах пройшли перевірки гуртожитків
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *