В Жовтих Водах пройшли перевірки гуртожитків

Минулого тижня Жовтоводський міський відділ ГУ Держтехногенбезпеки в області спільно з представниками місцевих ЗМІ та закладів освіти провели перевірку стану готовності протипожежного захисту об’єктів з постійним та тимчасовим перебуванням дітей. Перевірці підлягали гуртожитки Криворізького педагогічного училища та Жовтоводського промислового коледжу. Метою даного рейду стало виконання доручення Президента України щодо запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж, виданого наприкінці лютого місяця цього року.
– Гуртожиток Криворізького педагогічного училища обладнано автоматичною пожежною сигналізацією, що слугує швидкому виявленю пожежі та сигналом спрацювання автоматичної пожежної сигналізації. У приміщенні закладу достатня кількість вогнегасників, пожежних кранів, і цей гуртожиток в повному обсязі укомплектований пожежними рукавами та стволами, що надає змогу самостійно боротися з пожежею у разі виникнення надзвичайної ситуації, – прокоментував підсумки перевірки інспектор Жовтоводського МВ ГУ Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області старший лейтенант служби цивільного захисту Ярошенко С. Г.
Зі слів інспектора дещо гірша ситуація у гуртожитку Жовтоводського промислового коледжу, а саме на пульт централізованого спостереження не виведено сигнал спрацювання автоматичної пожежної сигналізації, не приведено в технічно–справний стан автоматично-пожежну сигналізацію та не виконано перевірку вогнегасників відповідно технічного паспорту.
У ході рейдових перевірок усі недоліки та термінові заходи щодо їх усунення були вказані в приписах Жовтоводського МВ ГУ Держтехногенбезпеки у Дніпропетровській області. Крім того, інспектор служби цивільного захисту підготовив лист на імۥя міського голови м. Жовті Води щодо вжиття необхідних заходів щодо забезпечення усунення вищезазначених недоліків.
 
Жовтоводський МВ ГУ Держтехногенбезпеки

/2012/03/24/v-zhovtix-vodax-projshli-perevirki-gurtozhitkiv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Теплопостачання хочуть зробити дешевшим
Следующая запись
Кто станет истинным «хозяином» желтоводской ТЭЦ?
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *