У 2020 році на аеропорт Дніпропетровської області виділять мільярд гривень

Верховна рада ухвалила у першому читанні проект бюджету України на 2020 рік. У головному кошторисі країни передбачено 1 млрд грн на будівництво міжнародного аеропорту у  Дніпропетровській області. За словами голови облдержадміністрації Олександра Бондаренка, це перша велика перемога регіону на шляху до нового сучасного летовища. 

«Ми зробили великий крок на шляху до здійснення мрії всієї Дніпропетровщини ­– сучасного міжнародного аеропорту. Це наша перша перемога! – наголосив Олександр Бондаренко. – Розуміємо, наскільки нове летовище важливе для розвитку регіону. Тож визначили його будівництво пріоритетом Дніпропетровської ОДА. Я вдячний депутатам, які підтримали цей проект». 

У проекті бюджету на 2020 рік, який у першому читанні ухвалила Верховна рада, були враховані правки про виділення коштів на дніпровський аеропорт. Планується, що голосувати за Держбюджет у другому читанні парламент буде наприкінці листопада.

«Державним коштом у аеропорту зведемо злітно-посадкову смугу довжиною 3200 м. За будівництво терміналу візьметься приватний інвестор – про це домовилися під час зустрічі із президентом групи DCH Олександром Ярославським», – додав Олександр Бондаренко. 

В результаті летовище буде здатне приймати судна усіх типів, зокрема й Боїнг 777. Щороку там зможуть обслуговувати до 3 млн пасажирів.

/2019/10/21/u-2020-roci-na-aeroport-dnipropetrovsko%d1%97-oblasti-vidilyat-milyard-griven/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Із 1 жовтня 2019 року КП «Чисте місто» збільшує тарифи на послуги
Следующая запись
У Жовтих Вод з’явився новий депутат Дніпропетровської обласної ради
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *