У музеї відкрилася виставка картин Оксани Руденко «Жіночий настрій»

На початку березня у жовтоводському історичному музеї ім.Юхима Пригожина відбулася презентація виставки картин Оксани Руденко «Жіночий настрій».

виставка картин Оксани Руденко

Нагадаємо нашим читачам, що з творчістю жовтоводської художниці Оксани Руденко, яка нині мешкає у Дніпропетровську, вже була нагода познайомитися у минулому році. У червні 2016 року Оксана вперше виставила свої роботи у міському музеї. Вони були написані за мотивами альбому співачки Інни Желанної «Изворот». Майже рік картини перебували у музеї, тож їх встигла подивитися велика кількість жовтоводців і гостей міста. Наразі ця виставка буде представлена у Дніпропетровському музеї.


виставка картин Оксани Руденко

Художниця змалечку любила малювати, відвідувала художні школи у Свердловську та Жовтих Водах. З відзнакою закінчила Дніпропетровське художнє училище. Останнім часом займалася виготовленням вітражів зі скла.

Як розповіла директор музею Олена Кобзар, на другій виставці Оксана Руденко представила картини з приватних колекцій. Усі роботи об’єднує те, що на них зображені жінки. «У цій виставці залишається улюблена тематика художниці: це жіночі портрети, жіночий настрій, – розповіла Олена Кобзар. – На виставці представлено 14 робіт: жінки в різних образах. Як художник-аудіовізуал, як художник-ілюстратор, Оксана пише свої картини в результаті почутої пісні, прочитаного літературного твору. Образи, народжені її багатою фантазією, вона якраз і втілює у своїй творчості».

виставка картин Оксани Руденко

Під час презентації виставки для відвідувачів музею виступили саксофоністи Оля Сегеда та Даня Жир, вихованці жовтоводської музичної школи, керівник – Микола Мартинюк.

Директор музею звертається до жовтоводців, які захоплюються живописом, із запрошенням поділитися своєю творчістю і представити свої роботи у музеї. «Виставки місцевих художників у нас користуються популярністю, тож ми запрошуємо усіх, кому є що показати, виставляти свої роботи», – говорить О.Кобзар.

Виставка Оксани Руденко працюватиме близько двох місяців. Вартість квитків на відвідування музею залишається незмінною: 6 грн. – для дорослих, 4 грн. – для дітей.

Людмила НОВОШЕВСЬКА, фото Євгена НОВОШЕВСЬКОГО, ІА “Имеется мнение”

/2017/03/16/u-muze%d1%97-vidkrilasya-vistavka-kartin-oksani-rudenko-zhinochij-nastrij/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Учні Школи Козацького Гарту «Хорт» ім. М.Пошедіна взяли участь у спортивних змаганнях
Следующая запись
Спасение желтоводского мальчика, травмированного ножом газонокосилки, медики называют чудом
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *