У Жовтих Водах 5 місячне немовля померло під час годування неповнолітньою матір’ю

Поліція м. Жовті Води з’ясовує обставини смерті п’ятимісячної дитини.
“До нас надійшла інформація про резонансну подію: під час годування 17-річною матір’ю померла п’ятимісячний дитина – повідомив заступник начальника Жовтоводського відділення поліції Сергій Єфремов. Було проведено комплекс реанімаційний заходів, але врятувати дитину не вдалося. Зараз встановлюються об’єктивні причини, даний факт внесений до ЕРДР “, – зазначив він.

Ще серед зареєстрованих: два факти зберігання наркотичних засобів, крадіжки, заволодіння чужим майном.

Свій коментар щодо цієї трагедії надала Неля Тарасьєва, начальник СМСЧ-9: «Ця дитина не жовтоводська. Вона не перебувала на обліку у дитячій поліклініці. Відомо, що мати ромської національності. У Жовтих Водах вона з дитиною, можливо, перебувала в гостях. Поки що точно не відомо. Коли ми доповіли інформацію до облздраву, там повідомили, що знають, із якого району ця 17-річна мати. Вона нагодувала 5-місячну дитину пюре, трапилася аспірація. Врятувати дитину не вдалося».

Протягом тижня, за даними поліції, 67 осіб притягнуті до адмінвідповідальності. У тому числі за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння – 2 водії. С.Єфремов нагадав, що з 1 жовтня керування транспортними засобами поза межами міста слід здійснювати із ввімкненими ходовими вогнями відповідно до Правил дорожнього руху. Якщо авто не обладнане такими вогнями, то повинно бути ввімкнуте ближнє світло фар (не габарити, не протитуманки).

Продовжено місячник добровільної здачі зброї. Минулого тижня було складено 2 протоколи про порушення умов зберігання зброї. Встановлені факти, що зброя зберігалась поза сейфами. Тож, якщо володієте зброєю з непродовженим терміном або не бажаєте користуватись – здайте, радять правоохоронці. Деяких власників зброї поліція взагалі не може знайти (вони, наприклад, виїхали за межі міста). Вирішується питання щодо проникнення в житло за місцем останньої реєстрації особи, щоб відшукати цю зброю і зняти з обліку як кримінальну, яка не пройшла перереєстрацію.

ІА «Имеется мнение», відео: ПН ТРК “Степ”

/2017/10/11/u-zhovtix-vodax-5-misyachne-nemovlya-pomerlo-pid-chas-goduvannya-nepovnolitnoyu-matiryu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Експеримент з новими баками провалився
Следующая запись
Жовтоводці скористалися послугами мобільного сервісного центру
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *