Жовтоводці скористалися послугами мобільного сервісного центру

5 жовтня мобільний сервісний центр МВС уперше побував у Жовтих Водах. Подробиці про приїзд та дату наступного візиту мобільного сервісного центру розповів начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимир Рябоконь.

Начальник відділу повідомив, що для отримання державних послуг із реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія та видачі міжнародних водійських прав, замовлення довідки про несудимість, починаючи з 20 вересня у адміністраторів ЦНАПу зареєструвалися 174 особи. Упродовж часу прийому 5 жовтня (11.30-16.30) спеціалісти мобільного сервісного центру опрацювали 62 заявки від жовтоводців. Попитом користувалися всі перелічені послуги.

Відвідувачі мобільного центру відзначили зручність, доцільність та необхідність такого сервісу. Адже вирішити питання, пов’язані із реєстрацією транспортного засобу чи отриманням водійських прав, довідки про несудимість жовтоводці змогли на місці – не витрачаючи при цьому час та гроші на проїзд до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС України в Дніпропетровській області.

Володимир Рябоконь зазначив, що функціонування мобільного сервіс-центру на території міста стало можливим завдяки зусиллям міської влади, яка активно працювала в напрямку поліпшення організації надання відповідних послуг жовтоводцям. Адже саме за запитом керівництва міста спеціалісти сервісного центру приїздять до населеного пункту.

Начальник відділу нагадав, що для того аби скористатися послугами мобільного сервісного центру МВС, жовтоводцям необхідно звернутися до адміністраторів ЦНАПу (бульвар Свободи, 56/127, колишнє приміщення банку «Фінанси та Кредит») та попередньо зареєструватися. У заявці потрібно чітко вказати своє прізвище, ім’я та по батькові; контактний номер телефону; назву послуги, яку бажаєте отримати; модель та номерний знак транспортного засобу. За потреби адміністратори ЦНАПу нададуть необхідний перелік документів і для уточнення будь-якої інформації – телефон регіонального сервісного центру МВС України в Дніпропетровській області.

За інформацією офіційного сайту Жовтоводськоі міської ради, фото Віталія Жушмана

/2017/10/12/zhovtovodci-skoristalisya-poslugami-mobilnogo-servisnogo-centru/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах 5 місячне немовля померло під час годування неповнолітньою матір’ю
Следующая запись
16 октября ожидается подача тепла в город. «Отрезаться» уже нельзя
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *