У Жовтих Водах перекрили тепло

Комунальне підприємство «Жовтоводськтепломережа» відключено від системи газопостачання через заборгованість. Про це повідомив в прес-центрі ПАТ «Дніпропетровськгаз».

У Зв’язку з наявною заборгованістю КП «Жовтоводськтепломережа» перед ПАТ «Дніпропетровськгаз» 10 березня керівництву комунального підприємства було передано лист про припинення газопостачання у разі непогашення боргу, – йдеться в повідомленні. – Однак до 14 березня 2016 року керівництво підприємства не тільки не виконало розпорядження, але і не допустило працівників газової компанії на свою територію.

В результаті працівники газового господарства перекрили засувку ГВ2 і припинили газопостачання КП «Жовтоводськтепломережа».

Головний інженер КП Олег Лавриненко відмовився коментувати ситуацію, але за інформацією від співробітників ТЄЦ всі котли згасли, в місті тепла немає.

«Як тільки керівництво КП «Жовтоводськтепломережа» зі свого боку виконає всі зобов’язання, передбачені законодавством, ПАТ« Дніпропетровськгаз» відразу ж відновить газопостачання», – значиться в повідомленні газівників.

/2016/03/16/u-zhovtix-vodax-perekrili-teplo/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Запрошує поетичний фестиваль “Молодий горицвіт”
Следующая запись
Семінар-навчання з питань ОСББ
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *