В П’ятихатках нарешті з’явилась вода

40 років без ремонту

Проблема водопостачання у місті П’ятихатки не нова, нею переймаються вже багато років. Забір та подача води із Макортівського водосховища здійснювалися трубопроводом протяжністю 22 км, прокладеним ще в 1957 році. На жаль за останні 40 років система не мала жодного капітального ремонту.

В П’ятихатках нарешті з’явилась вода

За підтримки голови облдержадміністрації В. М. Резніченка розпочалась реалізація проекту із прокладання нової лінії водогону Макорти-П’ятихатки. Замовником робіт виступив Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетроської облдержадміністрації відповідно до проекту, виготовленого виконкомом міськради за кошти міського бюджету. Роботи виконуються підрядною організацією ТОВ «ЛІКОЕНЕРГО».

«У 2017 році в Дніпропетровській області реалізуємо близько двадцяти екологічних проектів. Природоохоронні ініціативи втілюємо в багатьох районах області – це, зокрема, розчищення річок і ліквідація підтоплень населених пунктів. Один з таких важливих екопроект – реконструкція очисних споруд в П’ятихатках », – розповів Валентин Резниченко.

Очисні споруди м. П’ятихатки до недавнього часу були в критичному стані – старі труби не справлялися з навантаженням, каналізація постійно забивалася брудом і іржею.

«У місті регулярно проривало каналізацію, вулицями текла брудна вода з неприємним запахом. Постійно доводилося викликати «аварійку» і чистити систему водовідведення у будинку », – розповів місцевий житель Олексій Казначей.

Ложка дьогтю

На сьогодні роботи наближаються до завершення, все буцім-то складалось добре Коли ж зупинили подачу води на місто для підключення нової  лінії водопостачання до мережі міста, «доброзичливці» вкрали кусок труби. На її придбання та монтаж було втрачено зайвих чотири дні. Крім того, при запуску нової лінії водопостачання виникла низка аварійних ситуацій з причини неякісної труби на певній ділянці, яка не витримувала передбаченого технологічного тиску напірної води у системі. Після декількох невдалих спроб її ремонту цей відрізок труби був замінений на нову.

Світло вода в кінці труби

На сьогодні водопостачання у місті П’ятихатки поновлено, продовжуються роботи по налагодженню нових двигунів і фільтрів, вирівнюванню тиску у системі задля уникнення аварійних ситуацій та забезпечення безперебійного водопостачання жителів м. П’ятихатки.

ІА “Имеется мнение”

/2017/08/19/v-pyatixatkax-nareshti-zyavilas-voda/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводські ОСББ – переможці конкурсу мікропроектів
Следующая запись
Не смітіть у домі. ВЖРЕО косить траву та ремонтує лавки
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *