В Жовтих Водах поліція провела рейд по протидії вуличним правопорушенням

Порушуєте правила благоустрою міста чи розпиваєте алкогольні напої у громадських місцях – будьте готові сплатити штраф до міського бюджету. Задля виявлення правопорушників і проведення роз’яснювальної роботи серед відпочиваючих на бульварі Свободи, жовтоводські поліцейські 26 травня провели вечірній рейд вулицею міста.

Стан бульвару Свободи давно турбує жовтоводців. Неодноразово міський голова Володимир Абрамов звертався до жовтоводької поліції, аби та взяла за правило контролювати правопорядок на вулиці під час рейду містом. Поставлені завдання очільника Жовтих Вод виконали та почали опрацьовувати майбутні маршрути патрулювання.
Рейдова група у складі правоохоронців, начальника відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи виконкому міської ради Володимира Рябоконя та журналіста газети «Жовтоводські вісті» обрала для відпрацювання найлюдніше місце відпочинку серед жовтоводців. «Бродвей» – так називають бульвар Свободи жовтоводці – щовечора залишається з купами сміття, побитими ліхтарями та потрощеними лавками. Все це лишають по собі ті, хто там відпочиває.

Практично всі жовтоводці, яких того дня зустріли поліцейські, зізналися, що не замислювались про ймовірні негативні наслідки такої поведінки. Як пояснили, для них такий спосіб відпочинку зручний та набагато економніший. Для декого взагалі новиною виявилося те, що за порушення правил благоустрою міста та розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, передбачена адміністративна відповідальність.
Як зазначив начальник патрульної поліції Олександр Карась, відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, для тих, хто кидає під ноги у місцях відпочинку недопалки, папірці, пляшки та інше сміття, передбачений штраф – від 340 до 1360 гривень. Також правоохоронець повідомив, що працівники Жовтоводського відділення поліції мають намір навести лад на бульварі Свободи та шляхом притягнення порушників до відповідальності сформувати у них законослухняність та культуру поведінки. Тому подібні патрулювання носитимуть постійний характер.
Під час відпрацювання було складено 6 адмінпротоколів. Оскільки рейд продовжився й іншими вулицями міста, Олександр Карась пообіцяв поінформувати жовтоводців про результати патрулювання найближчим часом.

Довідка

Із початку 2017 року на розгляд членів адмінкомісії, яка працює при виконкомі міської ради, надійшло 16 протоколів: 13 – від КП «ВЖРЕО» та 3 – від поліції. За трьома справами закрито провадження, 13 осіб притягнуто до відповідальності.

Нову редакцію Правил благоустрою міста затвердили рішенням сесії міськради, яка відбулася 29 березня поточного року (№855-24/VII).

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, відео: ТРК “Жовта Річка”<

/2017/05/31/v-zhovtix-vodax-policiya-provela-rejd-po-protidi%d1%97-vulichnim-pravoporushennyam/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Оголошення псують вигляд міста
Следующая запись
Соціальний ролик до Дня захисту дітей
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *