В Жовтих Водах пройшов перший міський еко-квест

«Природу необхідно вивчати в природі» В.В.Манюк

Під цим лозунгом пройшов перший міський  еко-квест,  мета якого  в цікавій формі спонукати учасників до вивчення природи,привернути увагу до збереження та охорони  навколишнього середовища. Організаторами  заходу стали еколого- натуралістичний центр «Енергія» навчально-виховного комплексу «Дивосвіт» за підтримки міської влади в особі Говор Алли Львовни та відділу освіти в особі Степанян Олени Григорівни. Волонтерську  допомогу  в проведенні еко-квесту надали студенти ІП Стратегія, які разом з педагогами і вихованцями ЕНЦ « Енергія» забезпечили роботу станцій. Гру  було проведено біля водойми  дитячого парку.

kvest

В еко-квесті взяли участь команди всіх загальноосвітніх навчальних закладів. Перед командами були поставлені такі завдання:виявити та розширити знання про екологію,пропагувати здоровий спосіб життя, розвивати комунікабельність, креативність, активність, навички  роботи в команді, вміння приймати рішення і брати відповідальність на себе.

 На 10 станціях учасників зустрічали персонажі з практичними і теоретичними завданнями. Всі команди виконали завдання і отримали високі бали. Оцінювало роботу  команд компетентне журі в складі : Говор А.Л. начальника відділу радіаційного та соціального захисту  охорони здоров’я  населення і екології, Степанян О.Г. методиста з виховної роботи відділу освіти, Сокол В.М. голови міського  осередку Всеукраїнської екологічної ліги,члена громадської ради при виконкомі, Письменної І.Г.  керівника підрозділу з організації виховної роботи студентів.

kvest2

Весела атмосфера панувала впродовж всього заходу . Учасники отримали позитивні емоції та задоволення від гри.

Засмутила  учасників еко-квесту одна обставина: засміченість території  водойми побутовими відходами. Тому при підведенні підсумків учасники квесту взяли на себе зобоввязання   прибрати   в найближчий термін тереторію навколо водойми  та запрошують небайдужих  прєднатися до них.

Педагог-організатор ЕНЦ «Енергія» Зотікова Н.С.

/2016/09/21/v-zhovtix-vodax-projshov-pershij-miskij-eko-kvest/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Твоє місто – твоя ініціатива – твій проект!
Следующая запись
Протипожежні правила користування пічним опаленням
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *