В Жовтих Водах провели правороз’яснювальий семінар для ветеранів АТО

11 липня 2017 року в БібліоМедіаЦентрі, який діє на базі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС», пройшов правороз’яснювальий семінар «Зустріч для ветеранів АТО», який було організовано за сприяння Жовтоводської міської ради та Агенції сталого розвитку.

Правовими експертами виступила ГО «Правозахисна група «СІЧ» та Жовтоводське бюро правової допомоги, які проводять безоплатні юридичні консультації для осіб, чиї права порушені, з різних правових питань. Місією організацій є сприяння утворенню такої моделі взаємовідносин між суспільством та державою, за якої кожному громадянину України буде гарантовано дотримання його прав, свобод і повагу до гідності

Протягом зустрічі розглядалися проблеми отримання житла для учасників бойових дій, гарантії національного законодавства, програми ініційовані урядом. Учасникам АТО були надані вичерпні відповіді щодо питань отримання земельної ділянки та подолання складнощів проходження ВЛК.

До заходу працівники бібліотеки презентували присутнім друковані матеріали, які стануть у нагоді ветеранам АТО. Наприкінці семінару відбулося обговорення індивідуальних питань від учасників зустрічі.

Завдяки даному правороз’яснювальному заходу присутні детальніше дізнались про систему безоплатної правової допомоги та отримали інформаційні матеріали про захист прав учасників АТО.     

А. Стороженко, бібліотекар з питань автоматизації та євроінтеграції

/2017/07/12/v-zhovtix-vodax-proveli-pravorozyasnyuvalij-seminar-dlya-veteraniv-ato/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводська автошкола (ДОСААФ) запрошує на навчання
Следующая запись
Письмо в редакцию: «Если с общежитием случится беда – это будет на совести власти»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *