Великий голод-вічний гріх

10листопада 2016 року в бібліотеці-філії №1 для молоді КЗК «Жовтоводська ЦБС», проведено годину-реквієм «Великий голод-вічний гріх»  на яку було запрошено учнів 8 класу СЗШ №10.

Пам’ ять-нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок української історії  вписано криваво-чорним кольором. Особливо вражають сторінки, де викарбовано слова про голод. За механізмом творення і страхітливими наслідками його слід занести до книги трагічних дат в  історії людства. Роки, що віддаляють нас  від українського голодомору,не вивітрили з пам’яті народної жаху пережитого. Лихоліття 33-го і досі болять невигойною раною в душі кожного українця . Працівники бібліотеки познайомили присутніх з головними  причинами найжахливішої за масштабами та перебігом подій  трагедії, яку пережив  український народ, переглянули документальні кадри кінохроніки, прослухали вірші та ознайомилися з переглядом літератури, де були представлені історичні матеріали про голодомор та художні твори.

Наприкінці заходу  хлопці та дівчата запалили свічки  на  вшанування  пам’ яті невинно загублених життів та вшанували хвилиною мовчання.

Л.Полякова,бібліотекар читальної зали

/2016/11/16/velikij-golod-vichnij-grix/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовті Води: рахунки ТЕЦ заарештовано. Питання створення крематорію та сміття зі Львова
Следующая запись
5 питань міському голові м. Жовті Води
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *