Верховна Рада призначила вибори міського голови м. Жовті Води на 25 травня

На чергових виборах 31 жовтня 2010 року Жовтоводським міським головою був обраний Кузьменко Анатолій Володимирович.
25 лютого 2014 року Кузьменко А. В. звернувся з особистою заявою до Жовтоводської міської ради про складання ним повноважень міського голови за власним бажанням.
Питання про складання Кузьменком А. В. повноважень міського голови було розглянуто на сесії Жовтоводської міської ради 26 лютого 2014 року.
У зв’язку з цим Жовтоводська міська рада порушила перед Верховною Радою України клопотання про призначення позачергових виборів Жовтоводського міського голови.

У зв’язку з достроковим припиненням повноважень Жовтоводського міського голови Кузьменка А.В. (Жовтоводська міська рада Дніпропетровської області) та відповідно до пункту 30 частини першої статті 85 Конституції України, частини третьої статті 14, частин першої та п’ятої статті 15, статей 60, 61 Закону України “Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів” Верховна Рада України постановляє:

1. Призначити позачергові вибори Жовтоводського міського голови (Жовтоводська міська рада Дніпропетровської області) на неділю 25 травня 2014 року.
2. Центральній виборчій комісії з урахуванням пропозицій відповідної територіальної виборчої комісії визначити в установленому порядку обсяг бюджетних видатків, необхідних для проведення позачергових виборів Жовтоводського міського голови.
3. Кабінету Міністрів України в межах повноважень вжити невідкладних заходів щодо забезпечення фінансування позачергових виборів Жовтоводського міського голови за рахунок коштів цільової субвенції з Державного бюджету України.
4. Ця Постанова набирає чинності з моменту її прийняття.

/2014/03/25/verxovna-rada-priznachila-vibori-miskogo-golovi-m-zhovti-vodi-na-25-travnya/comment-page-2/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Концерт финского лауреата «Евровидение» Нины Астром в Желтых Водах
Следующая запись
Митинг Партии Регионов в защиту власти и коммунальных служб
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *