Відбувся відкритий чемпіонат міста з триатлону

24 липня на базі відпочинку «Чайка» ДП «СхідГЗК», що на р.Інгулець, відбувся відкритий чемпіонат міста з триатлону.
У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів із Жовтих Вод, Олександрії, Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська. Вік учасників змагань – від 15 до 40 років.
Організатор змагань відділ з фізичної культури і спорту виконкому міськради, спонсори – магазин «Мир компьютеров», фірма «Зов», Східна об’єднана організація профспілок.
Учасникам змагань потрібно було проплисти 750 м, потім проїхати на велосипеді 20 км та пробігти 5 км.
Переможцями змагань стали: серед чоловіків – Олег Федоренко з м.Олександрія, а серед жінок – Анна Пєшкова, майстер спорту з легкої атлетики, м.Жовті Води.
Усі учасники змагань були нагороджені пам’ятними медалями.
Володимир Ніколаєв, начальник відділу з фізкультури і спорту, який, до речі, також брав участь у змаганнях, розповів що цього року у змаганнях із триатлону взяло участь удвічі більше спортсменів, ніж минулого року, набагато більше молоді, серед якої – вихованці секцій легкої атлетики (тренер М.Дерев’янчук) та боротьби (тренер Є.Шутенко). Загалом, змагання набувають популярності, стають традиційними, отримано гарні відгуки від шанувальників цього виду спорту. А головне, усі учасники отримали величезний заряд енергії, бадьорості, оптимізму, гарного настрою. Усе це, як відомо, позитивно впливає на здоров’я. Крім цього, після завершення змагань відбулася видовищна шоу-програма з екстремальних стрибків на велосипеді у воду, що, безперечно, нікого не залишило байдужим. Отже спортивне свято вдалося!

Наталя Сіра, «Жовтоводські Вісті

/2010/07/29/chemp%D1%96onat-m%D1%96sta-zhovt%D1%96-vodi-z-triatlonu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Блиц-опрос: Состояние медицинского обслуживания в Желтых Водах
Следующая запись
Поздравляем желтоводцев с победой!
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *