Відкритий лист до депутатів міськради на захист 12 школи

Депутатам міської Ради

м. Жовті Води

Батьківського комітету середньої школи №12

ЗВЕРНЕННЯ

Батьки учнів школи №12  на загальних зборах, що відбувалися 24.12.2010р., були ознайомлені з рішенням міського виконавчого комітету про переведення учнів школи №12 в приміщення школи №5 з 10.01.2011 року.

Ми розуміємо мотиви цього рішення, але вважаємо його некоректним та незваженим з наступних причин:

  • Школа № 12  має більшу площу (5500 кв.м.) та збудована значно пізніше школи № 5, отже, має значно кращі умови навчання та виховної роботі. Тільки за останні 2 роки батьками вкладено 68 000 грн на обладнання та ремонти. Школа № 12, на відміну від школи № 5, має сучасну хореографічну залу, актову залу та вихід на шкільне подвір’я.
  • Школа № 12, завдяки більш раціональній системи теплоспоживання, забезпечує більш економне споживання тепла, ніж школа №5. Тобто економічний ефект від об’єднання шкіл складе лише 28 тисяч грн.
  • В школі №12 навчається 282 учня,  у той час як у школі №5 навчається лише 180 дітей.
  • Навіть тимчасове припинення діяльності  школи № 12 призведе до значного скорочення унікальної за своїм змістом та якістю навчально-виховної роботи (в школі працюють 3 секції ДЮСШ, 2 гуртка за інтересами, школа мистецтв, 2 ресурсних центри з біології, історії та права, діє Євроклуб та гурток «Рівний-рівному», є 2 обслуговуючих класи з них один – єдиний у місті кабінет кулінарії).  Крім того, 35 учнів втратять можливість займатися хореографією.
  • Значна частина учнів школи №12 навчається також в музичній школі, яка  розташована поряд.
  • Школа № 12 є єдиною російською школою, її розташування в центрі міста забезпечує конституційні права одержання освіти на рідній мові для  російськомовних громадян.  Переведення школи спричинить значні незручності для російськомовних мешканців. Це незручно також і для вірменської громади міста – в школі працює єдина в місті суботня вірменська школа.
  • Слід також брати до уваги якість освіти, що забезпечує школа №12 – достатньо проаналізувати кількість вступників до ВНЗ зазначених двох шкіл протягом останніх років. За якістю участі учнів в олімпіадах школа № 12 посідає 3 місце після гімназії та ліцею.

Враховуючи зазначені обставини, батьківський комітет пропонує перевести на опалювальний період школу № 5 в приміщення школи №12. Це рішення забезпечить значно більшу економію коштів та раціональне використання ресурсів.

Просимо звернути увагу на наведені аргументи та захистити здоровий глузд і дотримання демократичних принципів.

Підписи учасників зборів додаються.

/2010/12/29/12-shkolu-zakrivaut/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Афганці продовжили виховну роботу з БЛУДними дітьми
Следующая запись
Фотомитинг 11.0 «Trash» в ночном клубе DiscoVery
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *