Відкритий лист до міського голови від підприємців працюючих на ринку ритуальних послуг

Шановний Анатоліє Володимировичу

Ми, приватні підприємці: Лимар Л.І., Агєєв Г.В., Кудрявцева-Розенберг В.Ю., Мирченко О.А., Соломаха В.І., дуже занепокоєні станом справ на ринку ритуальних послуг в м. Жовті Води. Вважаємо, що йде поступова монополізація цього сегменту ринку, що призведе до подорожчання товарів та послуг, а головне мешканці- міста втратять право вибору товарів та послуг за ціною та якістю,  яке гарантує їм Закон України «Про поховання і похоронну справу».

Директор КП Жовтоводської міської ради «Ритуальні послуги» Затинацький А.І. систематично ігнорує звернення приватних підприємців, працюючих на ринку  ритуальних послуг, про укладання договору, який  передбачено  п.8 «Типового положення про ритуальну службу в Україні»:

8. Ритуальна  служба  забезпечує укладання   договорів   із суб’єктами господарювання в такому порядку:

8.1. Суб’єкт господарювання (далі – СГ),  що  виявив  бажання працювати на ринку ритуальних послуг, має подати до територіальної ритуальної служби відповідну заяву  щодо  укладання  договору  про надання  ритуальних  послуг  на  ім’я  її керівника та долучити до заяви (засвідчені у встановленому порядку копії) такі документи:

  • копію довідки про включення до ЄДРПОУ для юридичної особи або довідки  про  присвоєння  ідентифікаційного  номера  для  фізичної особи;
  • копію свідоцтва    про    державну    реєстрацію     суб’єкта підприємницької діяльності;
  • перелік послуг, що пропонуються для надання СГ;
  • режим роботи та номер телефону.

Протягом 14 робочих днів з дня отримання заяви  територіальна ритуальна  служба  укладає  з суб’єктом господарювання договір про надання  послуг  при   наявності   всього   переліку   документів, передбачених   цим   пунктом.  Безпідставна  відмова  в  укладанні договору не допускається, вона повинна бути аргументована.

Такі договори мають лише ПП Єрьоміна Л. О. та ПП Косинчук М. В.  Єрьоміна Л. О. є членом «Партії регіонів», до якої належить і пан Затинацький А.І. та депутатом міської ради.  А з ПП Косинчук М.В. ще цікавіше. ПП Косинчук М.В.  (салон ритуальних послуг «Харон») на своєму сайті в Інтернеті : haron.com.ua рекомендує з питань співробітнитцва  звертатись:

– Косинчук Максим Валериевич;

– Затынацкий Анатолий Игоревич;

0(5652) 20002

Отже можна зробити висновок, що директор КП Жовтоводської міської ради «Ритуальні послуги» Затинацький А.І. має не останнє відношення до приватного підприємства, яке надає ритуальні послуги. Тепер зрозуміло, чому ми не маємо договорів про надання ритуальних послуг, бо згідно з п. 6 «Типового положення про ритуальну службу в Україні» :

6. Ритуальна служба забезпечує у доступному для огляду місці, у  якому  проводиться  оформлення  замовлень  на  організацію   та проведення   поховання   померлого,   надання   замовнику  наочної інформації стосовно:

  • виконавців послуг,  з  якими  укладені  договори  про надання послуг, їх адреси та режиму роботи;…..

А директору КП Жовтоводської міської ради «Ритуальні послуги» Затинацькому А.І., який відкрито лобіює інтереси салону ритуальних послуг «Харон», це звичайно не вигідно. Стає зрозумілим чому працівники приватної охоронної фірми «Уран» не пускають приватних підприємців на кладовища міста, деяким навіть погрожують фізичною розправою, чому було скасовано оголошення в газеті «Жовтоводські вісті» про сдачу в оренду приміщень КП Жовтоводської міської ради «Ритуальні послуги» по вул. Шкільна, 6. Заяви про оренду, крім ПП Косинчук М.В.  надали ще три приватних підприємця, а це напевне не входило до планів пана Затинацького А.І. Згодом в газеті «Жовтоводські вісті» знову було розміщено оголошення про сдачу в оренду приміщень КП Жовтоводської міської ради «Ритуальні послуги» по вул. Шкільна, 6., але  цього разу заяви приймаються лише від тих приватних підприємців, з якими уклаладені договори про надання ритуальних послуг з КП Жовтоводської міської ради «Ритуальні послуги». Питання хто стане переможцем конкурсу майже не виникає. І взагалі нам здається , що пан Затинацький А.І. у своїй роботі діє за подвійними стандартами-які послуги, посилаючись на Закон, забороняє надавати нам, але дозволяє працівникам салону ритуальних послуг «Харон».

В м. Кривий Ріг рік тому відбувалась схожа ситуація, але міський голова Вілкул Ю.Г.  знайшов важелі впливу, щоб всі суб’єкти підприємництва незалежно від форми власності та партійної належності працювали  на умовах рівних можливостей гарантованих Конституцією України:

Стаття 42. Кожен має право на підприємницьку діяльність,  яка не заборонена законом.

Підприємницька діяльність депутатів,  посадових  і  службових осіб органів державної влади та органів  місцевого  самоврядування обмежується законом.

Держава  забезпечує  захист  конкуренції  у   підприємницькій діяльності. Не допускаються зловживання монопольним становищем  на ринку,  неправомірне  обмеження  конкуренції  та    недобросовісна конкуренція. Види і межі монополії визначаються законом.

Держава захищає права споживачів, здійснює контроль за якістю і безпечністю продукції та  усіх  видів  послуг  і  робіт,  сприяє діяльності громадських організацій споживачів.

Вважаємо, що директор КП Жовтоводської міської ради «Ритуальні послуги» Затинацький А.І. не тільки порушує Закон України «Про поховання та похоронну справу», а також перешкоджає здійсненню законній господарській діяльності, і його дії підпадають під ст. 206 КК України.

І взагалі, чим керувались депутати міської ради, коли призначали на посаду  керівника комунального підприємства людину, яка не мала не тільки досвіду керівної роботи, а навіть взагалі досвіду роботи на ринку ритуальних послуг. А в переліку товарів та послуг затвердженному виконкомом і опублікованному в газеті «Жовтоводські вісті», відсутні основні атрибути поховання: труна та вінок.

Складається враження, що КП «Ритуальні послуги» було створене не для того, щоб покращити якість ритуальних послуг в нашому місті, та збільшити надходження до місцевого бюджету, а щоб створювати преференції салону ритуальних послуг «Харон».

Ми далекі від думки, що Ви особисто та депутати міської ради знаходяться в будь-яких комерційних відношення з паном Затинацьким А.І. та салоном ритуальних послуг «Харон», і тому ми пропонуємо зібрати всіх суб’єктів господарювання, працюючих на ринку ритуальних послуг в м. Жовті Води та вирішити  врешті-решт це питання законним шляхом.

ПП Лимар Л. І., ПП Агєєв Г.В., ПП Кудрявцева-Розенберг В.Ю., ПП Соломаха В.І., ТОВ «Граніт» Мирченко О.А.

/2011/03/29/v%D1%96dkritij-list-do-m%D1%96skogo-golovi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Таксисти починають шукати іншу роботу
Следующая запись
В ЖУСе «накрутили» пенсии на 204 тысячи гривен
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *