Вітання міського голови, керівників комунальних підприємств і підрозділів виконкому

За традицією на рубежі років підводяться підсумки та висловлюються побажання. До жовтоводців звертаються міський голова Володимир Абрамов та представники керівного складу комунальних підприємств та структурних підрозділів виконкому, за діяльністю яких читачі ІА «Имеется мнение» спостерігали протягом 2017 року у наших репортажах.

Володимир Абрамов, міський голова:
Ось і минає 2017 рік. Місто спрацювало упродовж року, я вважаю, на відмінно, бюджет перевиконано, в оселях тепло, є вода, електрика, газопостачання, працюють підприємства. Напередодні 2018 року хочу подякувати усім, хто причетний до благоустрою, забезпечення життєдіяльності нашого міста. Це депутати, працівники комунальних підприємств і взагалі усі громадяни, які наповнюють бюджет та активно підтримують місцеві ініціативи. Хочу відзначити, що цей рік був легший, ніж попередній. Менше було подій надзвичайного характеру. Вважаю, що ми наближаємось до стабільності. У місті створюються нові робочі місця, а, значить, наповнюватиметься бюджет. Напередодні Нового року депутати Верховної Ради прийняли закон, який усі довго очікували – нарешті вирішено питання з газовими лічильниками. Ми також звертались щодо цього до Верховної Ради, до Президента, до Прем’єр-міністра. У переддень Нового року хочу подякувати усім за роботу: працівникам виконавчих органів, а також підприємств усіх форм власності, зокрема, ДП «СхідГЗК». Бажаю їм усього найкращого, перш за все, здоров’я, а також стабільної роботи і наступного року. Іще раз вітаю усіх жовтоводців зі святом! Хочу побажати, щоб Новий рік і Різдво Христове ви провели зі своїми близькими. Вони дуже цього чекають. Усім дякую! Зі святом!


Микола Копа, в.о. начальника управління ЖКГ Жовтоводської міської ради:
Шановні жовтоводці! Добігає кінця 2017 рік. Протягом цього року управлінням ЖКГ був виконаний великий обсяг робіт із благоустрою нашого міста. Працівники управління координують і направляють роботу комунальних підприємств. Зокрема, це видно за результатами асфальтування вулиць, капітального ремонту покрівель, догляду за зеленими насадженнями тощо. Колектив управління ЖКГ Жовтоводської міської ради від усього серця вітає мешканців міста з прийдешнім Новим 2018 роком. Бажаємо, щоб у наступному році до усіх вас, шановні жовтоводці, була прихильною доля, вас оточували віддані друзі, а ваші близькі були здоровими!

Наталя Применко, начальник служби у справах дітей виконкому Жовтоводської міської ради:
Напередодні Нового року хочеться згадати здобутки 2017-го. Служба у справах дітей висловлює вдячність міському голові, депутатському корпусу, волонтерам, членам виконавчого комітету, громадським організаціям за те, що спільно діючи в інтересах дітей, захищаючи їхні права, ми зуміли досягти певних результатів. Перше наше досягнення – це те, що ми припинили практику влаштування дітей віком до 3-х років до закладів інтернату, зменшили кількість дітей, які виховуються в таких закладах, розробили проект «Центр соціальної підтримки для дітей та сімей», який плануємо реалізувати наступного року. Окрім цього, запроваджено механізм щонедільного взаємоінформування між підрозділом Жовтоводського відділу поліції, служби у справах дітей та відділом освіти про дітей, які ухиляються від навчання. Вперше в місті Жовті Води за рахунок обласної субвенції підібрано соціальне житло для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Наразі проходить акція «Від серця до серця». Хочу подякувати усім, хто бере в ній активну участь, особливо Валентині Трофимович, голові осередку Суспільної Служби України в Жовтих Водах, котра активно допомагає та піклується про сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах. Шановні жовтоводці! Вітаємо вас із прийдешнім Новим роком! У найчарівніше свято хочеться побажати, насамперед, виконання бажань, адже у Новий рік дорослі як маленькі діти починають вірити в диво. Нехай наступний рік буде багатим на добрі події, радісні зустрічі, повний нових відкриттів. Нехай новини будуть гарними, знайомства – приємними, справи – вдалими, а неприємності – дрібними. Нехай усе задумане здійсниться, здоров’я не підведе, а близькі завжди будуть поруч!

Сергій Донченко, директор КП «Жовтоводськтепломережа»:
Місто Жовті Води має надійне теплопостачальне підприємство. Жовтоводськтепломережа належним чином підготувалася до опалювального сезону, вчасно було подано тепло споживачам, підтримується комфортна температура у помешканнях. Нарахування за опалення – одне з найнижчих в області. Наступного року плануємо замінити значний обсяг зношених теплових мереж по вул.Залізнична та вул.Заводська, що дозволить покращити надійність роботи обладнання. Готові працювати в умовах конкуренції щодо альтернативних джерел теплової енергії. За дорученням колективу підприємства бажаю всім мешканцям міста Жовті Води щастя, здоров’я, успіхів у роботі та особистому житті. Усього найкращого! З Новим роком!

Людмила Скиба, директор ЦСССДМ:
2017 рік для Жовтоводського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді став логічним продовженням попередніх років – збільшилось коло благодійних громадських організацій, з якими співпрацює Центр. Реалізовано проект «Створення ком’юніті центру», який профінансовано німецькою компанією GIZ GmbH. Разом із службою у справах дітей, за підтримки міського голови, в місті створено патронатну родину – першу у Дніпропетровській області. Ми підписали меморандум із Міжнародним центром «Розвитку і лідерства». Із жовтня 2017 року розпочато реалізацію проекту щодо забезпечення благополуччя і безпеки дітей у громаді. У листопаді 2017 року підписано угоду про співпрацю із Всеукраїнською громадською організацією «Одна надія». Разом із службою у справах дітей, відділом освіти ми розпочали реалізовувати проект «Наставництво» з підготовки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до самостійного життя. Висловлюю щиру вдячність нашому депутатському корпусу. Завдячуючи депутатам міськради, ми здійснили заходи з енергозбереження у приміщенні Центру за адресою вул.Ціолковського,11. Шановні жовтоводці! Не будьте байдужими, адже об’єднуючи зусилля державного і недержавного сектору, міської влади і громадських організацій, ми можемо зробити наше місто більш успішним і процвітаючим. Напередодні Нового року невеличкий, але дружний і працьовитий колектив ЦСССДМ бажає кожному жовтоводцю миру в душі, у родинах, в оселях, у місті та в Україні. Здоров’я, благополуччя, достатку! З Новим 2018 роком!

Валерій Затинацький, заступник директора КП ВЖРЕО:
Перш за все, хочу подякувати працівникам КП ВЖРЕО за сумлінну роботу. Адже саме на них лежить відповідальність за благоустрій міста, вчасно виконані заявки мешканців, збереження житлового фонду. Цього року працівники підприємства були задіяні на роботах із ямкового ремонту доріг, обрізки дерев, озеленення вулиць міста та їх прибирання, капітального ремонту покрівель, ліквідації поривів та аварійних ситуацій, проведення внутрішніх облицювальних робіт у закладах освіти тощо. Попереду в нас ще багато роботи, є над чим працювати. У 2018 році КП ВЖРЕО намагатиметься автоматизувати процес виконання робіт завдяки використанню спеціалізованої техніки та обладнання. Сердечно вітаю усіх городян із прийдешнім Новим роком! Бажаю міцного здоров’я, щастя, добробуту. Нехай у ваших домівках буде тепло, вода, світло. Щастя, позитиву, добра і успіху!

Сергій Старушко, директор КП «Ринкова торгівля і парковка»:
Говорячи про 2017 рік, хочу відзначити, що наше комунальне підприємство спрацювало дуже добре. Ми не маємо боргів зі сплати податків та заробітної плати, забезпечується стабільна робота ринку, збережено штатну кількість персоналу. Переконаний, що у 2018-му, як і цього року, кількість підприємців лише зростатиме. Адже місто має для цього усі передумови. У Новому році хочу побажати усім жовтоводцям миру, добра, стабільності, здоров’я, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні. Нехай 2018 рік принесе вам радість. Із Новим роком вас, із Різдвом Христовим! Веселих вам свят!
За інформацією офіційного сайту Жовтоводської міської ради

/2017/12/30/vitannya-miskogo-golovi-kerivnikiv-komunalnix-pidpriyemstv-i-pidrozdiliv-vikonkomu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Термінові новини! Комп’ютерний Всесвіт підготував бомбічні гаджети і покромсав на них ціни!
Следующая запись
Святкуємо безпечно
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *