Волонтери з Жовтих Вод доправили на передову смаколики для вояків

У Жовтих Водах волонтери з усіх куточків області готували смаколики для наших військовослужбовців. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтерка Наталья Шум.

Група жовтоводських активістів разом із працівниками ДПТНЗ “Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти” вже не раз готувала домашні смаколики – пекли пиріжки, бендерики, варили вареники та готували багато іншого. Їх, разом з дитячими малюнками, доправляють до фронту.

“Вже кілька років, з квітня 2014 року, тривають бойові дії на Сході України. Тисячі українських воїнів не шкодуючи власного життя захищають суверенітет та територіальну цілісність нашої Батьківщини. Чоловіки та жінки на передовій, вирвані з мирного життя, розлучені з рідними, без затишку та комфорту, міцно тримають зброю в руках щоб ми, та наші діти на території мирної частини країни не знали жаху війни”, – розповіла вона.

Цього разу вони приготували: 646 бендериків, 4500 вареників, 650 пиріжків з капустою, 960 пиріжків з яблуками, 50 кілограм сухарів, 10 баночок паштета із свинячої шкури та м’яса, 8 баночок куриного паштету, 25 кг печива та 27 вiдер квашеноi капусти.

ІА “Имеется Мнение”. Фото: Наталя Шум

/2018/11/26/volonteri-z-zhovtix-vod-dopravili-na-peredovu-smakoliki-dlya-voyakiv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
В місті пройшло вшанування пам’яті жертв Голодоморів
Следующая запись
Булінг: Юристи розповіли про нововведення в Законі про цькування серед дітей
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *