Заява депутатів фракції «Батьківщина» у Жовтоводській міській раді

Ми, депутати Жовтоводської міської ради ВО ,,Батьківщина’’ від імені всього партійного активу Жовтоводської міської організації ВО ,,Батьківщина’’ та всіх, кому не байдужа доля України як демократичної, незалежної держави, висловлюємо своє глибоке занепокоєння та повну незгоду з тими політичними процесами, що відбуваються в Україні.
Ми вважаємо неприйнятною політику діючої влади направлену на узурпацію всіх гілок влади, знищення проявів опозиційності в політиці, заангажованості судів та силових структур на користь певних політичних сил, побудови ознак тоталітаризму в країні.
Жертвами стають як звичайні громадяни, так і політики за якими стоять мільйони виборців. Уся країна є свідком жорстокої політичної розправи над одним з лідерів суспільної довіри Юлією Тимошенко. Цинічний спосіб провадження судового процесу, у якому Тимошенко фактично позбавлена свого конституційного права повноцінно захищати себе викликає справедливе обурення українців та світового співтовариства. Ця справа є спробою знищити лідера партії Всеукраїнського об’єднання ,,Батьківщина’’ як політичного опонента, та не допустити її участі у виборах. Затримати Ю.Тимошенко є спроба знищити не лише лідера, а і віру багатьох людей в справедливість.
Тому ми звертаємося до всіх жовтоводців підтримати наше звернення і бути готовим захищати свою громадянську позицію.

Депутати Жовтоводської міської Ради VІ скликання:
А.А.Зерній, С.І.Сірий, Є.В.Вотченко, О.М.Могилівська

/2011/08/11/zayava-deputativ-frakci%D1%97-batkivshhina-u-zhovtovodskij-miskij-radi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Желтоводцы на Чемпионате Украины по триатлону` 2011
Следующая запись
Готовимся к праздникам
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *