Звіт відділення поліції м. Жовті Води про підсумки оперативно-службової діяльності за 2015 рік

Депутати заслухали звіт відділення поліції про підсумки оперативно-службової діяльності за 2015 рік. Із доповіддю виступив начальник сектору патрульної поліції Жовтоводського відділення поліції Олександр Карась.

Поліція Жовті Води

Начальник сектору повідомив, що Жовтоводським ВП протягом 2015 року до журналу єдиного обліку зареєстровано 7376 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події (у 2014 – 4411). Із загальної кількості зареєстрованих до ЄО заяв, з ознаками кримінальних правопорушень – 1231 (у 2014 – 1443).

Протягом звітного року працівниками Жовтоводського ВП було складено 572 адміністративних протоколи, з них за видами:

– зберігання наркотичних засобів у невеликих розмірах – 6;

– дрібне розкрадання майна – 10;

– посіви снотворного маку чи коноплі – 1;

– порушення правил благоустрою міста – 4;

– порушення правил тримання собак і котів – 6;

– торгівля у невстановлених місцях) – 6;

– порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом – 1;

– дрібне хуліганство – 11;

– насильство в сім’ї – 42;

– куріння у невстановлених місцях – 145;

– розпивання спиртних напоїв у громадських місцях – 291;

– порушення тиші в громадських місцях – 4;

– невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей – 14;

– порушення правил адміністративного нагляду – 23;

– порушення строків реєстрації зброї – 7;

– порушення порядку розробки спеціальних засобів самооборони – 1.

Олександр Карась звернув увагу депутатів на те, що у зв’язку з реформуванням відділу міліції повністю скорочено службу з боротьби з економічними злочинами, сектор із боротьби з незаконним обігом наркотичних речовин, частину відділу з інформаційно-аналітичного забезпечення, на 60% – сектор кадрового забезпечення (залишився 1 працівник), на 50% – штаб. Усього скорочено 120 штатних посад.

Наразі у Жовтоводському відділенні поліції – 73 посади, з яких 12 – вакантних. Упродовж І кварталу проводитиметься атестація особового складу. «Наразі умови роботи досить складні, оскільки є великі проблеми із забезпеченням пальним, – говорить О.Карась. – Керівництво ВП намагається вирішувати ці питання, звертається до керівництва ГУ Національної поліції в Дніпропетровській області».

Щодо кількості укладених адміністративних договорів упродовж 2015 року, начальник сектору пояснив, що із 7 листопада 2015 року по січень 2016-го поліція не була суб’єктом, який би міг накладати адміністративні стягнення, оскільки не були внесені зміни до КУ «Про адміністративні правопорушення». Наразі зміни внесені, відділення працює, протоколи складаються.

Депутати міської ради висловили свої зауваження під час обговорення доповіді.

Сергій Іщенко звернув увагу на те, що в Жовтих Водах мало не на кожному стовпі висять оголошення. Це не прикрашає місто, але тут цілком можливо навести лад – на об’явах указані телефони, тож не важко знайти того, хто розміщує свою інформацію у невстановлених місцях. Щодо розпивання спиртних напоїв або появи в нетверезому стані у громадських місцях – поліції слід активніше з цим боротися.

Олександр Карась відповів, що питання слушні, але не вистачає кадрів. До реформування було 12 штатних посад патрульної служби, зараз – 8, із них 2 –вакансії, тобто у наявності – 6 працівників.

Депутат Валерій Гунько: «21 грудня звернувся до начальника ВП із депутатським зверненням за фактом пограбувань на 4-му виборчому окрузі. «Дніпро-1» там патрулювання здійснював, поліції – не видно. Чи є у цьому районі маршрути патрулювання? Щодо ПММ. Чи є якийсь план щодо вирішення цього питання, окрім того, щоб звертатись до обласного керівництва?

Олександр Карась: «Стосовно маршрутів патрулювання. Місто покривається 22 маршрутами (конкретно – інформація для службового використання). Але у віддалених районах повинно здійснюватись автопатрулювання. Піше тут не ефективне. На даний час вирішуються питання щодо забезпечення ВП ПММ та ремонту патрульного автомобіля».

Наталя Зінченко поцікавилась, наскільки чіткий контроль за використанням пального.

О.Карась: «На автомобіль виділяється 10-15 л пального на добу. Щодня перед заступанням на службу знімаються попередні покази використання бензину. Якщо є випадки порушення використання пального, проводяться службові розслідування, винні працівники притягуються до відповідальності. Якщо хтось із громадян міста побачить, що службовий автомобіль використовується не за призначенням, просимо повідомити про це до ВП, таких працівників будемо притягувати до відповідальності».

Наприкінці обговорення зазначеного питання Олександр Карась звернувся до громади міста: «Жовтоводське відділення поліції проходить етап реформування, але позитивних змін у роботі можна досягти, працюючи спільно з населенням, тож, якщо ви стали свідками тієї чи іншої події, звертайтесь до поліції».

Наталя Сіра, Жовтоводські вісті

/2016/02/11/zvit-viddilennya-polici%d1%97-m-zhovti-vodi-pro-pidsumki-operativno-sluzhbovo%d1%97-diyalnosti-za-2015-rik/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
ВостГОК заказал экспертизу запасов урановых руд
Следующая запись
Навчальний семінар по системі “ProZorro”
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *