Жовтоводці отримують безоплатну правову допомогу навіть через skype

Сніг і хуртовина мало не завадили проведенню виїзного прийому громадян щодо надання їм безоплатної правової допомоги в місті Жовті Води. Оскільки виїзди з міста Кривого Рогу були закриті, то довелось швидко шукати альтернативні шляхи. Систему безоплатної правової допомоги на цей раз представляли адвокат Євген Бондаренко та начальник районного управління юстиції Людмила Богомолова, які незважаючи на зайнятість знайшли час, щоб провести прийом громадян, організований Першим криворізьким місцевим центром безоплатної правової допомоги. У приміщенні виконкому міської ради завдяки Вікторії Лучкі було забезпечено роботу skype-зв’язку. Завдяки злагодженим діям жовтоводців та криворіжців вдалось незважаючи ні на що провести прийом, про який було повідомлено заздалегідь по телебаченню та в друкованих виданнях міста Жовті Води.

адвокат Євген Бондаренко

адвокат Євген Бондаренко

На прийом звернулось 10 жовтоводців, яких не налякали негода та сніг, бо вони потребували безоплатної правової допомоги з соціальних питань. Виплати допомоги самотнім матерям, призначення пенсій, стосунки з фінансовими установами – ці та інші питання були детально розібрані, люди отримали консультації та поради.


начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Першого криворізького місцевого центру БВПД Діана Бузинарська

Участь у прийомі завдяки скайп-зв’язку взяла і начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Першого криворізького місцевого центру БВПД Діана Бузинарська, яка вислухала і проконсультувала п’ятеро осіб, розказала, які потрібні документи для призначення адвоката системи безоплатної правової допомоги.

начальник районного управління юстиції Людмила Богомолова

Злагоджені дії, взаємодопомога та підтримка з боку виконкому Жовтоводської міської ради, районного управління юстиції, адвоката системи безоплатної правової допомоги Євгена Бондаренка, самовіддана праця представників різних відомств зробили корисну і добру справу. Навіть сніжний полон не завадив системі безоплатної правової допомоги дістатися до Жовтих Вод! Тому що головне – це люди, які своїми діями роблять корисне зараз і тут. І в Жовтих Водах такі люди є! Дякуємо вам за це!

З повагою, 
Наталя Кожем’яка,
начальник відділу взаємодії з суб’єктами надання безоплатної  первинної правової допомоги Першого криворізького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

/2016/01/20/zhovtovodci-otrimuyut-bezoplatnu-pravovu-dopomogu-navit-cherez-skype/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Возле магазина АТБ появились скульптуры из снега
Следующая запись
До уваги батьків та учнів загальноосвітніх закладів
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *