Жовтоводці зменшили платежі за послуги ЖКГ порівняно з минулим роком

Платіжна дисципліна жовтоводських споживачів житлово-комунальних послуг у поточному році значно погіршилася. Про це свідчать дані міського відділу статистики.

Протягом січня–вересня 2017 року населенням міста за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, сплачено 72,3 млн.грн., або 79,1% нарахованих сум (торік – відповідно 61,8 млн.грн. та 98,6%).

счета ЖКХ

У вересні за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване опалення та гаряче водопостачання, газопостачання та вивезення побутових відходів (без урахування сум призначених субсидій на відшкодування перелічених видів платежів) населенню Жовтих Вод було нараховано 4,1 млн.грн.

У січні-вересні 2017р. за субсидіями для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг звернулись 3350 сімей (на 3% менше, ніж минулого року). Призначено таку допомогу 16818 сім’ям на суму 6,7 млн. грн.

Упродовж січня-вересня 2017р. за готівковими субсидіями для відшкодування витрат на придбання скрапленого газу, твердого і рідкого пічного побутового палива звернулось 354 сім’ї. Призначено таку допомогу 325 сім’ям на суму 1 млн. грн.

За інформацією відділу статистики у м.Жовті Води

/2017/11/06/zhovtovodci-zmenshili-platezhi-za-poslugi-zhkg-porivnyano-z-minulim-rokom/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Відремонтовано дорогу по вул. Заводська
Следующая запись
Поліція запрошує на роботу
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *