Поліція запрошує на роботу

Протягом тижня з 30 жовтня по 6 листопада Жовтоводським відділом поліції було зареєстровано близько двохсот повідомлень про кримінальні та інші події.
Як повідомив керівник відділу Віталій Шпак, було скоєно 10 крадіжок, 1 пограбування, 5 фактів шахрайства, 1 факт незаконного зберігання наркотичних засобів, 1 угон мопеду, 1 ДТП без постраждалих. 21 заяву внесено до ЄРДР.

policia

Складено 54 адмінпротоколи. У тому числі 3 – за керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, 2 – за паління в невстановлених місцях, 8 – за розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, 1 – за неналежне виконання батьками обов’язків щодо виховання дітей. Вночі було затримано автомобіль, скориставшись яким, троє раніше неодноразово судимих жовтоводців намагалися здійснити крадіжку кабелю Укртелекому. Дані за цим фактом внесені до ЄРДР, проводиться слідство. Винні будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

8 листопада починається конкурс на зайняття вакантних посад працівників Жовтоводського відділу поліції. В.Шпак запросив усіх бажаючих працювати у поліції прийти до відділу кадрового забезпечення та подати необхідні документи.
ІА «Имеется мнение»

/2017/11/07/policiya-zaproshuye-na-robotu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Жовтоводці зменшили платежі за послуги ЖКГ порівняно з минулим роком
Следующая запись
Коментар міського голови та поліції стосовно вибуху автомобіля
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *