Звіт перед громадою жовтоводського бюро правової допомоги

2 роки тому, коли розпочав свою діяльність Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, саме завдяки Вашому сприянню та активній громадянській позиції вдалось інформувати мешканців міста Жовті Води про те, що вони мають право на безоплатну правову допомогу. Тоді, у 2015-2016 рр. на щомісячні прийоми фахівців центру зверталось 15-20 жовтоводців. Завдяки Вашій підтримці при створенні окремого відділу – Жовтоводського бюро правової допомоги – вдалось так добре інформувати жовтоводців, що на прийом до фахівців Бюро щодня звертається в середньому 15 осіб.

За своїми показниками Жовтоводське бюро правової допомоги працює на рівні з місцевим центром і стало надійним форпостом забезпечення рівного доступу до правосуддя мешканців м. Жовті Води. За рік, що минув, фахівчинями Бюро, Тетяною Кучугурою та Тетяною Черниш, прийнято 2147 осіб, а 159 із них було надано безоплатну вторинну правову допомогу. У зв’язку з тим, що невелика кількість адвокатів Жовтих Вод бажає працювати і допомагати людям за рахунок Державного бюджету, значний тягар справ щодо представництва інтересів у судах та інших органах, складання позовних заяв лягає на працівниць Бюро. Це професійні, небайдужі правчині, справжні патріотки свого міста, які роблять усе, щоб якісно та ефективно допомагати людям. За результатами їхньої роботи Жовтоводське бюро правової допомоги посідає чільне місце серед інших Бюро області.

Окрім цього, саме місто Жовті Води стало пілотною громадою для проведення соціологічного дослідження правових потреб громади для подальшого реагування на ці потреби. За результатами соцдослідження з’ясовано, що найбільше турбують людей питання захисту прав споживачів комунальних послуг. Саме тому акцент у правопросвітницькій роботі буде зроблено і на захисті прав споживачів. До слова, понад 20 справ уже перебувають на виконанні у фахівчинь і очікують розгляду у суді. Отже, стояли і стоїмо на захист прав жовтоводців, підвищуємо їхню правовому обізнаність. Щиро вдячні Вам за підтримку, яка, безперечно, є передумовою успішного становлення Бюро.  Отже, Ви робите значний вклад у розвиток демократії та забезпечення прав людей у місті. Запрошуємо Вас як партнерів, колег, друзів на Звіт перед громадою за виконану роботу за рік (19 вересня о 13.00 у приміщенні виконкому Жовтоводської міської ради). Готові навести цікаві історії, поділитись досвідом. Впевнені, це наш спільний результат, яким варто пишатись!

З повагою Перший криворізький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Жовтоводське бюро правової допомоги.

/2017/09/18/zvit-pered-gromadoyu-zhovtovodskogo-byuro-pravovo%d1%97-dopomogi/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
У Жовтих Водах під час пожежі постраждали батько з сином
Следующая запись
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *