Жовтоводські ветерани проти закриття міського управління Пенсійного фонду

Неприємна новина, яка стосується всіх пенсіонерів нашого міста: згідно з Постановою КМУ Управління Пенсійного фонду України у м.Жовті Води Дніпропетровської області приєднується до Управління Пенсійного Фонду України у П’ятихатському районі і стає структурним підрозділом П’ятихатського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України з розташуванням у м.П’ятихатки.

Наслідки такого «укрупнення» важливої установичудово уявляють майже 17 тисяч пенсіонерів-жовтоводців. Тому жовтоводська ветеранська організація направила звернення Міністру соціальної політики України П.В.Розенку та Голові Правління Пенсійного Фонду України О.Б.Зарудному наступного змісту:

«Ми, інваліди, учасники Великої Вітчизняної війни, діти війни, ветерани праці, ветерани, пов’язані з виконанням завдань Батьківщини на території інших держав, звертаємося до Вас з приводу введення в дію Постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015р № 1055 “Про деякі питання функціонування територіальних органів пенсійного фонду України”, згідно якої Управління Пенсійного фонду України у м.Жовті Води Дніпропетровської області приєднується до Управління Пенсійного Фонду України у П’ятихатському районі і стає структурним підрозділом П’ятихатського об’єднаного Управління Пенсійного фонду України з розташуванням у м. П’ятихатки.

Таке рішення визвало занепокоєння серед пільгової категорії населення, пенсіонерів м. Жовті Води.

На обліку в Управлінні Пенсійного фонду України м.Жовті Води близько 17 тис. пенсіонерів. Із них 14950 чол. ветеранів різних за статусом та соціальними ознаками: це 1944 – інваліди та учасники бойових дій, 4732 чол. – діти війни, 4642 чол. – ветерани праці, біля 3000 чол. – ветерани віком 90 і більше років. Багато ветеранів, які отримують пенсії за спеціальними законами: ліквідатори аварії на ЧАЕС та новоземельці, шахтарі, науковці, інваліди загального захворювання, інваліди з дитинства та діти інваліди.

Ветерани здебільшого знаходяться у скрутному фінансовому становищі. Пенсії отримують у розмірі:до 1000 грн. – 2077 чол.; до 1500 грн. – 11647 чол.; до 2000 грн. – 2380 чол.; до 2500 грн. – 1122 чол.; до 3000 грн. – 811 чол.; до 4000 грн. – 638 чол.; більше 4000 грн. – 314 чол.

Поїздки до м.П’ятихатки та у зворотному напрямку виллюються їм у копієчку. До того ж більшість із них потребують супроводу і саме ці люди, у такому віці, обтяжені тяжкими хворобами, які вже вилікувати або неможливо, або немає за що. Високі тарифи, непомірні ціни на ліки, відмінені пільги – це складові, якіусугубляють буденне життя переважної більшості пенсіонерів і навіть субсидії не зможуть покрити непомірні витрати.

Ми віримо у послідовність та виваженість Ваших слів та рішень. В одному із виступів Ви, пане Розенко, наголосили, що об’єднанню будуть підлягати Управління Пенсійного фонду, на обліку яких знаходиться менше 10000 осіб, тобто Жовтоводське Управління Пенсійного Фонду до цієї процедури залучати не доцільно.До того ж, згідно Закону України “Про добровільне об’єднання громад”та Постанови Кабінету Міністрів України №214 від 08.04.2015р. “Про затвердження методики формування спроможних територіальних громад”, м. Жовті Води (обласного підпорядкування) визнано адміністративним центром. Зважаючи на проведену роботу, з громадою м.Жовті Води мають в подальшому об’єднатися  Жовтянська, Ново-Надеждівська, Саврівська, Грушоватська, Івашинівська сільські громади П’ятихатського району. Відносно Мар’янівської громади П’ятихатського району процедурні питання вирішені і згідно рішення Жовтоводської міської ради (вересень 2015р.), матеріали передані для розгляду та затвердження до Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської обласної ради. При виконанні процедури об’єднання вищезазначених громад,населення м. Жовті Води збільшиться і буде становити 55790 чол. До того ж невід’ємною вимогою до міст – адміністративних центрів має бути наявність органів соціального захисту, Управлінь Пенсійного фонду,  медико-санітарних частин, казначейства, податкової адміністрації і теж, як центрів.

Жовтоводська організація ветеранів України переконливо просить Вас внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1055 та залишити Управління Пенсійного фонду України у м. Жовті Води Дніпропетровської області, як самостійну структуру, або, в разі неможливості, враховуючи усі переваги та не порушуючи інші постанови Кабінету Міністрів України, створити об’єднане Жовтоводське Управління Пенсійного фонду України у м. Жовті Води Дніпропетровської області.

Дане звернення було обговорено у всіх ветеранських організаціях міста та прийнято на розширеному засіданні Жовтоводської міської ради.

Заздалегідь вдячні за позитивно вирішене питання.

Голова Жовтоводської організаціїВетеранів України Л.В.Кучер

Відповідальний секретарЖовтоводської ради ветеранів А.С.Чепіга».

* * *

Чи почують голос жовтоводських ветеранів у Києві? Можливо «докричатися» до владних структур їм поможуть народні депутати? Про результати розгляду звернення ІА «Имеется мнение» повідомить у наступних публікаціях.

ІА «Имеется мнение».

/2016/01/14/zhovtovodski-veterani-proti-zakrittya-miskogo-upravlinnya-pensijnogo-fondu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Форма публикации
Следующая запись
Черговий випадок сказу в місті Жовті Води
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *