Боржників за послуги ЖКГ побільшало

Протягом січня–жовтня 2017 року населення міста Жовті Води не настільки активно розраховується за послуги підприємств ЖКГ, як це було у минулому році. Про таку тенденцію свідчать дані міського відділу статистики.

batareya

Протягом перших десяти місяців поточного року за житлово-комунальні послуги, включаючи погашення боргів попередніх періодів, сплачено 78,6 млн.грн., або 77% нарахованих сум (торік – відповідно 67,5 млн.грн. та 100,9%).
У жовтні 2017р. за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, централізоване водопостачання та водовідведення, централізоване опалення та гаряче водопостачання, газопостачання та вивезення побутових відходів (без урахування сум призначених субсидій на відшкодування перелічених видів платежів) населенню було нараховано 10,6 млн.грн.
Від редакції. Можливо, на розрахункову дисципліну жовтоводців вплинули затримки із нарахуванням субсидій (споживачі чітко не знали, які суми треба сплачувати). Другим ймовірним фактором, який спричинив погіршення платежів, могло стати зниження платоспроможності населення.
ІА «Имеется мнение»

/2017/12/03/borzhnikiv-za-poslugi-zhkg-pobilshalo/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Запити депутатів: крадіжки, темрява, підтоплення та інші проблеми виборців
Следующая запись
Письмо в редакцию: Бомбоубежище, в которое страшно заходить
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *