Запити депутатів: крадіжки, темрява, підтоплення та інші проблеми виборців

На початку засідання сесії Жовтоводської міської ради 29 листопада були озвучені депутатські запити та звернення. Традиційно у центрі уваги опинилися питання безпеки та житлово-комунального господарства.

Депутат Віталій Устименко оприлюднив звернення членів ОСББ по вул.Кропоткіна, 34. Влітку ними було виявлено зникнення поліпропіленових труб, комплектуючих та металобрухту з підвалу будинку. Там зберігалося демонтоване обладнання та нові матеріали для заміни стояків холодного водопостачання та водовідведення.

10 липня було подано відповідну заяву до поліції. Але розслідування крадіжки довелося чекати довго. Врешті-решт 25 жовтня голові ОСББ повідомили, що «кримінальне провадження закрито на підставі ст.284 п.2 КПК України за відсутністю в події складу кримінального правопорушення». Лист підписав слідчий. 

Мешканці будинку обурені: чому крадіжка не є правопорушенням;чому постанову про закриття винесли 26 липня, а повідомили заявницю аж 25 жовтня; чому відповідає слідчий, а не керівник відділу?

Коментуючи депутатське звернення, міський голова Володимир Абрамов зауважив, що поліція займається багатьма серйозними питаннями. Зокрема, розслідуванням злочину проти співробітників. Якщо мешканці не згодні з постановою, то можуть оскаржувати її в суді. Але звертатися до суду треба протягом семи днів з моменту отримання повідомлення. Тож, вирішення питання відміни постанови про закриття провадження – виключно у компетенції суду.

Депутат Віталій Іванченко оприлюднив колективне звернення мешканців будинків 1-7 по вул.Заводській. Люди незадоволені відсутністю зовнішнього освітлення. У вечірній час вулицею небезпечно ходити: є серйозна перспектива травматизму та кримінальних подій, а також дорожньо-транспортних пригод внаслідок суцільної темряви.

Володимир Абрамов зауважив, що проблеми з освітленням вулиці Заводської пов’язані з крадіжками проводів. Міський голова порекомендував мешканцям не бути байдужими, коли бачать, що хтось скоює такі крадіжки. В.Абрамов також поскаржився, що є багато проблем: люки, собаки тощо. І все одразу вирішити неможливо, хоча влада і намагається.

Депутат Володимир Гончар розповів про проблему затоплення підвальних приміщень будинку 76 по вул.Грушевського. Із цією бідою люди живуть 20 років, але питання не вирішується. Вода у підвалі пошкодила фундамент, будинок просідає. На стінах виникли тріщини. ЖРЕД періодично відкачує воду, але звідки вона з’являється – нікому не відомо.

Жителі зверталися до міських голів різних каденцій та депутатів, але безрезультатно. В.Гончар виніс пропозицію: запланувати у бюджеті на 2018 рік кошти для проведення експертиз щодо дефектів будинку.

В.Абрамов підтвердив, що проблема серйозна. Проведення досліджень заплановано по цьому будинку та вул.Кропоткіна, де має місце підтоплення приватного сектору. Заходи включені до програми ЖКГ.

Депутат Неллі Дромарецька зосередила увагу на питанні сміття на вул.Маяковського та проблему із вуличним освітленням. В.Абрамов зауважив, що були добрі наміри засипати будівельним сміттям ґрунтову дорогу, але чомусь з’явилося звалище. Винний той, хто засипав. Мер сказав, що прізвище людини йому відоме.

Щодо освітлення – В.Абрамов повідомив, що воно відновлюється на різних вулицях міста поступово. Все питання – у фінансуванні.

ІА «Имеется мнение», відео: ПН ТРК «Степ»

 

/2017/12/02/zapiti-deputativ-kradizhki-temryava-pidtoplennya-ta-inshi-problemi-viborciv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Шахраї під виглядом співробітників служби у справах дітей
Следующая запись
Економія на закупівлях, автономне управління закладами освіти, готується звіт міського голови
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *