Будівництво нової установки з виробництва сірчаної кислоти на СКЦ ГМЗ

Державне підприємство «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» з метою зниження негативного впливу сірчанокислотного виробництва гідрометалургійного заводу на навколишнє природне середовище запланувало на період 2017-2021років будівництво нової високоефективної, енергозберігаючої установки з виробництва сірчаної кислоти на сірчанокислотному цеху (СКЦ).

Керуючись ст. 9 (п. є) Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища» №1264-ЧІІ від 25.06.1991 та ст. 13 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» №280/97-ВР від 21.05.1997, 06 вересня 2017 року у приміщенні Палацу Культури підприємства о 16.00годині відбудуться громадські слухання щодо будівництва нової установки, на яких буде розглянуто два питання, а саме:

1 Будівництво нової установки з виробництва сірчаної кислоти на СКЦ відповідно до «Заходів щодо зниження викидів сірчистого газу до державних нормативів при виробництві сірчаної кислоти на СКЦ ГМЗ ДП «СхідГЗК».

2 Надання громадою м. Жовті Води ДП «СхідГЗК» погодження на викид сірчистого газу – діоксид сірки (діоксид та триоксид) в перерахунку на діоксид сірки в атмосферне повітря з 01.01.2018 року по травень 2021 року величиною 916,6 мг/мз джерелом викиду 4502, установка СК-46, (стаціонарний режим) згідно з дозволом МА 1210700000-43 на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами,виданим Міністерством екології та природних ресурсів України.

Будівництво нової установки з виробництва сірчаної кислоти на СКЦ буде здійснюватися відповідно до «Заходів щодо зниження викидів сірчистого газу до державних нормативів при виробництві сірчаної кислоти на СКЦ ГМЗ ДП «СхідГЗК», затверджених т.в.о. генерального директора Шмельовим Ю.А. 30.06.2017 року (копія заходів додається). Завершення будівництва та введення в експлуатацію нової установки планується на травень 2021 року.

Заплановані заходи дозволять зберегти робочі місця для мешканців міста та збільшити відрахування до бюджету міста. Крім того, слід зазначити, що запропоновані іноземними інвесторами новітні технології з виробництва сірчаної кислоти після вводу в експлуатацію нового виробництва дозволять знизити викид діоксиду сірки в атмосферне повітря практично у три рази, що відповідає нормативам ЄС.

Також було запропоновано міському голові, Володимиру Васильовичу, взяти участь у громадських слуханнях і підтримати наміри підприємства у реалізації запланованих заходів щодо поліпшення екологічного стану м. Жовті Води.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради, видео: ТРК “Жовта Річка”

/2017/09/01/budivnictvo-novo%d1%97-ustanovki-z-virobnictva-sirchano%d1%97-kisloti-na-skc-gmz/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Третя річниця Іловайської трагедії
Следующая запись
Звіт по програмі соціального захисту населення
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *