Яка рентабельність роботи комунальних підприємств?

Міський голова Володимир Абрамов навів красномовні цифри щодо показників роботи комунальних підприємств. Виявилося, що майже всі вони працюють збитково.

Це стосується КП «Жовтоводський водоканал» ДОР», КП «Жовтоводськтепломережа», КП «Ринкова торгівля та парковка», КП «Ритуальні послуги», КП «Редакція газети «Жовтоводські вісті».

Відповідно до рішення трудового колективу газети, з 1 січня 2019 року вона припинить виходити. До кінця поточного року читачі стабільно отримуватимуть газету «Жовтоводські вісті». Справа в тому, що у відповідності до нововведень у законодавстві, засоби масової інформації не можуть бути комунальними, а повинні або «роздержавитися», або ліквідуватися. Решта комунальних підприємств працюватимуть і далі, намагаючись покращити свій фінансовий стан.

А ось КП «Чисте місто» за 2017 рік спрацювало з рентабельністю, яка склала 3,46%.

Володимир Абрамов зауважив, що заробітна плата керівників деяких комунальних підприємств у кілька разів перевищує зарплату міського голови: «Це 40 тисяч, 30 тисяч, 27 тисяч…» Мер висловив незадоволення, що деякі керівники отримують непогану зарплату плюс ще й премії. Враховуючи збитковість роботи їхніх підприємств, це викликає питання.

ІА «Имеется мнение», відео: ТРК «Жовта Річка»

/2018/02/16/yaka-rentabelnist-roboti-komunalnix-pidpriyemstv/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Юрій Береза: «Протидія наркоторговцям – це другий фронт»
Следующая запись
Жемчужина Моря – Доставка суши в Желтых Водах
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *