Юрій Береза: «Протидія наркоторговцям – це другий фронт»

12 лютого за участю керівників установ та підприємств П’ятихаток та Пятихатського району, голів фермерських господарств та приватних підприємців, голів місцевих рад, лікарів, представників правоохоронних органів та ЗМІ відбулася зустріч з народним депутатом України Юрієм Березою.

Головна тема – розповсюдження наркотичних речовин на території П’ятихатського району. Як відомо, у П’ятихатках знаходиться великий залізничний вузол, що робить місто проміжною ланкою лінії наркотрафіку Кривий Ріг – Жовті Води – П’ятихатки – Вільногріськ – Верхньодніпровськ.

Як зазначив Юрій Береза, протягом останніх трьох тижнів у П’ятихатках посилено працюють підрозділи МВС, щоб зупинити наркотрафік з Кривого Рогу, який робить місто одним з найнебезпечніших в Україні.

Відпрацювання району спецпідрозділами МВС триватиме протягом 2 місяців. «Протидія наркоторговцям – це відкритий другий фронт, де всі повинні взяти в руки зброю, тому що під прицілом опинилися наші родини, діти та майбутнє. Я борюся за життя своїх двох онуків, думаю кожному з вас теж є за кого боротися!», – зазначив Юрій Береза.

Торговці завозять нові небезпечні види наркотиків у вигляді жуйок чи цукерок, безкоштовно роздають їх дітям, а потім, коли організм призвичаюється, продають за великі гроші. “Кришування ментами наркотрафіку закінчується. Але для гідної відсічі цьому явищу, поліції потрібна нова кров, особливо бійці, які пройшли АТО. На жаль, лави нашого відділення укомплектовані кадрами лише на 50%», – розповів на зустрічі народний депутат.

Як повідомив начальник П’ятихатського відділення Кам’янського відділу ГУ МВС України у Дніпропетровській області І.П. Царенко, більше 95% правопорушень, в т.ч. крадіжок та грабежів здійснюють саме наркомани. Зазвичай, за добу на території району фіксують 40-50 злочинів. Протягом останніх трьох тижнів – це 3-4 випадки на добу, лише 1 з яких можна віднести до кримінальних. Начальник відділення поліції також пообіцяв відпрацювати всі пункти прийому металобрухту.

Звертаємося до жителів міста та району з проханням повідомляти про точки збуту наркотиків представникам поліції!

За інформацією зі сторінки Facebook Пятихатської райдержадміністрації 

/2018/02/15/yurij-bereza-protidiya-narkotorgovcyam-ce-drugij-front/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
До Міжнародного дня рідної мови
Следующая запись
Обережно: тонкий лід
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *