«Хто одного разу прийде до нас – залишиться назавжди, адже наша команда – тепла і весела родина», — говорить керівник команди КВН «Кабінет 314» із ЦДТ Олена Бурмак. Цей напрочуд веселий та кмітливий різновіковий колектив уже кілька років поспіль дарує радість і малим, і дорослим жовтоводцям своїми виступами. З учасниками команди та її керівником зустрілися напередодні Міжнародного дня КВН.

Розвиваємося, граючи

«Нині, в епоху комп’ютеризації, вміння грати в ігри, імпровізувати, — дуже актуальне», — вважає Олена Бурмак. Якось, у 2003 році, вона потрапила на міжнародний фестиваль ігротехніків у Харкові. Так з’явилася ідея створити у Жовтих Водах театр ігротехніків – дітей, які можуть грати з залом. Такий театр був створений на базі Центру дитячої творчості. Діти тут вивчали основи комунікації, курси журналістики, вокалу, «Майстер сцени», англійську мову, хореопластику та ігротехніку. Пізніше довелося перекваліфікуватися на команду КВН. Отже, впродовж дев’яти років команда, яку ми нині знаємо як «Кабінет 314», змінювала назви і склад. Беручи участь в ігрових програмах і концертах ЦДТ та загальноміських заходах, іграх КВН у нашому місті, Дніпропетровську та Одесі, постійно набиралася досвіду, зростала у прямому й переносному сенсі.

Найменшій жартівниці – 5 років!

Щороку «Кабінет 314» оновлювався. І цієї осені лави веселих та кмітливих поповнилися юними даруваннями. Як говорить керівник колективу, вікових обмежень тут немає. Приміром, найстаршому учаснику Микиті Чередіонову виповнився 21 рік. Він уже працює, але не залишає своєї улюбленої команди. Найменшій зірочці на ім’я Вероніка Сітковська п’ять рочків. Загалом, команда налічує 33 КВН-шника. Звичайно ж, дорослих і маленьких керівник ділить на групи. Відрізняються відповідно до віку і репетиції, і поставлені перед артистами завдання.

Добре вчитися і гарно виступати

Олена Бурмак про кожного учасника команди готова розповідати годинами, бо живе цим колективом і не припиняє опікуватися ним навіть у неробочий час. Дуже переймається, коли у дітей через виступи виникають проблеми з вчителями, адже не їх вина, що часто міські заходи, у яких бере участь їхня команда, проходять під час уроків.

«Насправді ми не хочемо виступати в учбовий час. Доводиться тоді наздоганяти, переписувати конспекти тощо. Ми хочемо добре вчитися, але і виступати нам подобається. А займатися КВН без виступів немає сенсу», — говорить учасник команди, восьмикласник Костя Бурмак.

До речі, керівник «Кабінету 314» ніколи не радить своїм вихованцям вступати до вузів культурного напрямку. Навпаки, робить акцент на тому, що діти мають просто гарно навчатися і вступити туди, куди вони забажають. «КВН – це те заняття, яким не потрібно займатися усе життя. КВН – це саме життя», — говорить О.Бурмак.

КВН вчить спілкуватися і дружити

У «Кабінеті 314» навчаються не боятися, виступати перед великою аудиторією, бути центром Всесвіту, душею будь-якої компанії. Це важливо. Олена Бурмак переконана, що у житті частіше успіху досягають не відмінники, а комунікабельні, впевнені у собі люди.

Аня Бурмак, учениця випускного класу ліцею, цікавиться економікою і туризмом. Вона знає, що навички, здобуті під час ігор КВН, стануть їй у нагоді у дорослому житті: «Тепер я не боюся бути лідером, брати відповідальність на себе, спілкуватися зі сторонніми людьми. Думаю, що завдяки КВН багато хто може досягти успіху».

«Я була дуже сором’язливою. Новий колектив, нові люди… Раптом щось про мене подумають? Але згодом КВН для мене став другою родиною», — говорить Надя Романенко, яка прийшла до команди лише півроку тому .

Смійтеся на здоров’я!

Щоб розповісти усе про цю команду, то не вистачило б усіх шпальт нашої газети. Не перелічити й усіх досягнень та цікавих випадків під час виступів, про які тут дуже люблять згадувати. Та все ж таки відзначимо, що команда КВН «Кабінет 314» є дворазовим лауреатом Всеукраїнського фестивалю КВН в Одесі і семиразовим лауреатом обласного фестивалю "Театральна мозаїка". У цьому році і в минулому «Кабінет 314» отримав кришталеву статуетку як Найкращий театральний колектив.

Наприкінці нашої розмови Олена Бурмак висловила щиру вдячність за підтримку і розуміння керівництву ЦДТ, батькам та керівництву ТОВ «Технотрон», які завжди охоче допомагають команді.

А ми бажаємо успіхів команді «кабінет 314» та вітаємо усіх, хто любить жарти, із Міжнародним днем КВН! Смійтеся на здоров’я!

Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

/2012/11/13/kabinet-314-nestandartni-tvorchi-kreativni/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Анатолій Лелека: як жовтоводська влада «любить» мешканців і « піклується» про громаду міста
Следующая запись
2012 год – более пожароопасный, чем предыдущий
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *