м. Жовті Води: рятувальники провели профілактичне відпрацювання житлового сектору міста

За статистикою Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за 2016 рік у місті Жовті Води  зареєстровано 226 пожеж (порівнюючи з 2015 роком коли сталось 149 пожеж). За поточний період гибель людей не допущено (порівнюючи з 2015 роком загибла 1 людина.)  

Основними причинами виникнення пожеж, як і раніше залишились:

Необережне поводження з вогнем  (186 пожеж);

Підпал (16 пожеж);

Порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації печей і теплогенеруючих агрегатів та установок (8 пожеж);

Коротке замкнення електромережі (16 пожеж)

З настанням холодів люди масово використовують усі можливі обігрівальні прилади, під час чого виникає загроза виникнення пожеж, на яких часто гинуть люди. З метою навчання громадян основам безпечної життєдіяльності, виховання в населення свідомого ставлення до власної безпеки та безпеки оточуючих особливо під час пожежнонебезпечного опалювального періоду, 6 січня на передодні Різдвяних свят, рятувальники 39 державної пожежно-рятувальної частини вийшли на вулиці міста поспілкуватися з населенням з питань дотримання правил пожежної безпеки.

Головною метою заходу є попередити людей про наслідки недбалого поводження з обігрівальними приладами, печами, а також навчити населення, як діяти у разі виникнення пожежі. Спілкуючись з громадянами, рятувальники на прикладах пожеж, що сталися у місті останнім часом, пояснили, що необхідно детально перевірити стан всіх наявних систем опалення, очистити димоходи та печі від сажі щоб не сталося займання. Вогнеборці нагадали мешканцям міста основні правила пожежної безпеки, закликали батьків провести роз’яснювальну роботу з дітками, аби вберегти їх життя і здоров’я від небезпеки, що несе в собі вогонь та вручили людям тематичні пам’ятки інформаційно-застережливого характеру.

Особливу увагу рятувальники приділили соціально незахищеним верствам населення, а саме: одиноким громадянам похилого віку, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям.

Профілактично-роз’яснювальна робота систематично проводиться у межах міста. Подібні рейди позитивно впливають на свідомість громадян, примушують відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки власних помешкань.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

/2017/01/05/m-zhovti-vodi-ryatuvalniki-proveli-profilaktichne-vidpracyuvannya-zhitlovogo-sektoru-mista/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Дітей бійців АТО привітали із новорічними святами
Следующая запись
35 всеукраїнський юнацький турнір з міні-футболу
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *