м. Жовті Води: рятувальники проводять Тижні знань з основ безпеки життєдіяльності у навчальних закладах міста

У рамках проведення Тижнів безпеки життєдіяльності фахівці Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області проводять відкриті уроки безпеки життя у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Впродовж поточного тижня рятувальники відвідали 3 навчальні заклади, а саме школи №3, №5 та №10 та провели профілактичні бесіди з понад 70 учнями.

Рятувальники розповіли учням про правила поведінки при експлуатації побутових газо- та електроприладів, при виникненні пожежі, на водних об’єктах, під час подорожі до лісу, порядок дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Особливу увагу приділили вивченню порядку дій при виявленні та поводженні з вибухонебезпечними предметами.

Працівники Служби порятунку розповідали дітям про наслідки, до яких може призвести ігнорування правил пожежної безпеки та навчали, як правильно діяти під час надзвичайних подій.

Наостанок заходів, рятувальники надали педагогам наочні агітаційні матеріали для оновлення куточків безпеки у навчальних закладах.

Подібні заходи для дітей будуть проводитися й надалі, аби навчити підростаюче покоління діям у разі виникнення надзвичайних подій та елементарним правилам безпеки.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

/2017/04/28/m-zhovti-vodi-ryatuvalniki-provodyat-tizhni-znan-z-osnov-bezpeki-zhittyediyalnosti-u-navchalnix-zakladax-mista/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Затримано відомого в П’ятихатках та Жовтих Водах фермера Сергія Хіманіча
Следующая запись
Артем Колінько: новостворена українська збірна з боча вперше взяла участь у міжнародних змаганнях
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *