Макс Кідрук презентував новий роман жовтоводцям

Нещодавно світ побачив новий роман Макса Кідрука «Не озирайся і мовчи». Для його презентації письменник вирушив у тур сотнею міст України, запланував більше 130 презентацій і проведе 65 днів у дорозі, – саме такі показники найбільшої нині промоакції на підтримку книги в Україні. 3-го листопада пощастило познайомитись з письменником і читачам Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» завдяки бренд-автор шоу «Творчі акценти Макса Кідрука».

Максим Іванович Кідрук – український письменник, мандрівник, популяризатор науки. Скептик, атеїст і матеріаліст – так сам себе змальовує автор. Саме він подарував читачам перший український технотрилер «БОТ», а ще об’їздив півсвіту, перечитав сотні книжок і зрозумів, що щастя – це бути на своєму місці.

Під час зустрічі із читачами Жовтих Вод автор розповів про себе, свої захоплення, подорожі, любов до літератури, джерела натхнення для нових творів, про книги, які вийшли друком раніше – “Твердиня” і “Зазирни у мої сни” та, власне, про нову книгу, яка вийшла з друку у вересні «Не озирайся і мовчи» або «НОІМ».

«Не озирайся і мовчи» – це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам. Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» – це роман не про паралельні світи, а про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», – уточнює автор. За словами літератора, роман стилістично є логічним продовженням традиції, закладеної у попередніх його творах «Жорстоке небо» та «Зазирни у мої сни».

Усі, хто побував на бренд-автор шоу, одноголосно сказали, що це більше, ніж знайомство із черговою літературною новинкою. Письменник сумлінно підготувався до презентації – виступ супроводжувався фотосвітлинами, авторськими буктрейлерами, влучними і цікавими коментарями у поєднанні з чудовим гумором та глибокою іронією. Як і у своїх книгах Макс Кідрук не «давив» інтелектом, а навпаки – доступно пояснював про складні речі, намагався аргументувати власне бачення саме крізь призму науки.

Наприкінці зустрічі всі бажаючі поспілкувалися з Максом Кідруком, отримали відповіді на численні питання, придбали книги, а також взяли участь у фото- та автограф-сесії. До речі, у промотурі письменник не лише представляє свій новий роман, а й відкриває завісу свого наступного твору під назвою «Де немає бога» і тому, прощаючись, Максим пообіцяв через рік приїхати до нашого міста з презентацією своєї нової книжки. Дане знайомство увійде незабутньою та яскравою сторінкою в історію Центральної книгозбірні Жовтих Вод.

Центральна бібліотека КЗК «Жовтоводська ЦБС»

/2017/11/06/maks-kidruk-prezentuvav-novij-roman-zhovtovodcyam/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Відремонтовано дорогу по вул. Заводська
Следующая запись
Поліція запрошує на роботу
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *