На крилах її поезій

Щоб стати поетом, самого бажання замало. Вища сила вкладає в сутність  людську, ще до появи її у світ, кому більше, кому менше, талану проникати в невидимий для земної людини план буття. Уміння вправно заримувати думки – це ще не поезія. Поезія починається з одкровення – спершу для автора, а потім і для читача. Коли читаєш справжню поезію, то складається враження, що спілкуєшся з незвичайною людиною.

Саме такою людиною і є жовтоводська поетеса Ніна Романівна Фесенко.

17 вересня 2017 року в читальній залі Центральної бібліотеки КЗК «Жовтоводська ЦБС» відбулася поетична прем’єра «Поезія мого серця»,  присвячена визначній події в літературному житті міста Жовті Води –  виходу в світ її першої книги «Віддзеркалення».

     Учасники заходу, завдяки захоплюючій розповіді бібліотечних працівників, пройшлись стежиною життєвих і творчих пізнань Ніни Романівни, прослухали вірші у її виконанні та переглянули музичні відеовітання від неї. Протягом поетичної прем’єри із щирими побажаннями автору виступили: керівник літературної студії «Горицвіт» О. Г. Бережний та її учасниця Алла Матяш, директор КЗК «Жовтоводська ЦБС» К. М. Бєлякова та донька Тетяна. Окрасою ж вечора стали чарівні музичні твори у виконанні тріо «Настрій». Наприкінці заходу Ніна Фесенко захопливо розповідала про свою книгу, поділилася секретами своєї творчості та планами на майбутнє. Перша поетична збірка авторки продемонструвала усім присутнім, що в жовтоводську літературу прийшла поетеса з особистим баченням світу, завжди допитливим та небайдужим до людських радощів і страждань, яка дарує усім свою щиру любов.

Кушнерук О.В., бібліотекар читальної зали відділу обслуговування

/2017/09/25/na-krilax-%d1%97%d1%97-poezij/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Спортивний рух у Жовтих Водах
Следующая запись
Концерт духовної музики та співу
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *