Прокуратура оголошує конкурс та тестування на зайняття вакантних посад

Жовтоводська місцева прокуратура інформує, що Генеральною прокуратурою України з 12 вересня 2016 року розпочато проведення чотирирівневого відкритого конкурсу та тестування на зайняття вакантних посад у місцевих прокуратурах. На теперішній час в Жовтоводській місцевій прокуратурі вакантні 3 посади, а саме: посада прокурора Вільногірського відділу місцевої прокуратури, та дві посади прокурорів П’ятихатського відділу місцевої прокуратури.

Прийом документів триває у робочі дні з 12 вересня по 30 вересня 2016 року включно з 9ºº до 18ºº (у п’ятницю – до 1645) на базі Національної академії прокуратури України за адресою: 04050, м. Київ, вул. Мельникова, 81-б,        каб. 105. Телефон робочої групи: (044) 206-15- 83.

Більш детальну інформацію про тестування та конкурс на зайняття вакантних посад у місцевих прокуратурах можете дізнатись із інформаційного сайту Генеральної прокуратури України в розділі «реформування»: [email protected]

Умови добору, терміни, список документів для участі та інша необхідна інформація доступна на офіційному веб-сайті Генеральної прокуратури України за посиланням.

/2016/09/15/prokuratura-ogoloshuye-konkurs-ta-testuvannya-na-zajnyattya-vakantnix-posad/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Інформація про гуртки позашкільного закладу освіти – Центру Дитячої Творчості м. Жовті Води
Следующая запись
Гостини у козацького батька
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *