Прокурор о вопросах теплоснабжения

Вопросы, связанные с теплоснабжением г.Желтые Воды, вызвали большой общественный резонанс. В связи с этим прокурор города советник юстиции Олег Вивич предоставил РИА «Имеется мнение» следующую информацию:

Протягом 2008-2009 років прокуратурою міста направлено до суду 2 кримінальні справи, пов’язані з наданням в оренду цілісного майнового комплексу КП «Жовтоводськтепломережа» та дотриманням законності в діяльності підприємств тепло-газопостачання.

Так, у вересні 2009 року, прокуратурою міста до суду направлена кримінальна справа відносно одного з керівників ТОВ «Простор-С» та КП «Жовтоводськтепломережа» за ст.364 КК України.

Зазначена кримінальна справа була порушена на підставі матеріалів Контрольно-ревізійного відділу, згідно з якими було виявлено низку порушень фінансово-господарської дисципліни при виділенні та використанні майна цілісного майнового комплексу підприємства.

Раніше до суду направлена та на цей час розглядається судом кримінальна справа, пов’язана з передачею в оренду ТОВ «Простор-С» майна КП «Жовтоводськтепломережа», яке знаходилось у податковій заставі.

На жаль, раніше проведеними перевірками контролюючих органів, у тому числі КРВ, не було встановлено фактів, пов’язаних із нецільовим використанням коштів, закладених в тарифі на теплопостачання, які повинні були спрямовуватись виключно на оплату спожитого газу.

Проте, зазначене питання залишається в полі зору прокуратури міста, та зараз, із залученням оперативних співробітників ВБЕЗ Жовтоводського МВ ГУМВС України в області, проводиться перевірка пов’язана з використанням коштів за спожитий газ в опалювальний сезон 2008-2009 років, які повинні були акумулюватись на рахунку підприємства та в подальшому перераховуватись газопостачальнику.

У разі виявлення порушень чинного законодавства з цих питань прокуратурою буде прийнято рішення про порушення кримінальної справи і притягнення винних до відповідальності. Хто саме з посадових осіб буде притягнутий до кримінальної відповідальності буде вирішено в ході досудового слідства.

О.Г. Вівіч,

прокурор м.Жовті Води, радник юстиції

На момент публикации данного материала Прокурору г. Желтые Воды были направлены материалы на опротестование решения 46 сессии желтоводского городского совета по введению нового порядка проведения митингов.

/2009/10/23/prokuror/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Звернення жителів міста Жовті Води
Следующая запись
За даними прокуратури, комунальники дурять населення та ОДА
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *