Сестри Перехрест здобули перемогу в національному чемпіонаті з дзюдо

09-12 лютого на арені львівського манежу навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони України завершився національний чемпіонат з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років. 325 юнаків і 125 дівчат з різних регіонів нашої країни (не виставили свої команди Луганська, Тернопільська та Херсонська області) взяли участь у змаганнях.

національний чемпіонат з дзюдо серед юнаків та дівчат до 18 років

Цей чемпіонат – перший етап відбору в національну збірну команду для участі у чемпіонаті Європи у віковій групі до 18 років, який пройде 1-3 липня у Фінляндії. Протягом двох днів турніру були визначені найсильніші в шістнадцяти вагових категоріях у юнаків і дівчат. У ваговій категорії до 44 кг змагалися сестри Перехрест Анастасія та Руслана. Зараз Анастасія навчається в Київському спортивному ліцею- інтернаті, а Руслана продовжує займатися ДЮСШ відділу освіти під керівництвом  тренера-викладача  Дурнєва Миколи Вікторовича. З явною перевагою Анастасія стала чемпіонкою в цій ваговій категорія, а Руслана виборола бронзову нагороду.

Адміністрація та тренерсько – викладацький колектив вітає спортсменок та їх тренерів та бажає нових спортивних досягнень.

Марина Водяна

/2016/02/18/sestri-perexrest-zdobuli-peremogu-v-nacionalnomu-chempionati-z-dzyudo/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Зимова риболовля – екстремальне задоволення
Следующая запись
Бизнес на горе
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *