Шахраї під виглядом співробітників служби у справах дітей

У місті поширилися випадки шахрайських дій невідомих осіб. Як розповіла Наталя Применко, начальник служби у справах дітей, із 22 листопада дві невідомі жінки віком 30-35 років у вечірній час відвідують родини та представляються працівниками служби у справах дітей.

Вони задають різні запитання. Зокрема, цікавляться, чи знають громадяни, де живуть сім’ї з дітьми. Свої запитання аргументують тим, що у жовтоводському дитячому будинку начебто знаходиться хлопчик із Донецька, якому потрібно знайти родину. Або ж просять надати кошти для того, щоб допомогти цьому хлопчикові.

Насправді таких візитів співробітники служби не наносили. По-перше, соціальне інспектування у вечірній час здійснюється лише за письмовим розпорядженням міського голови. Цей документ, а також посвідчення співробітники повинні мати при собі. А по-друге, з 2012 року у Жовтих Водах не функціонує дитячий будинок.

Наталя Применко закликала городян, які матимуть інформацію щодо двох осіб, про яких йшлося вище, звертатися у виконком, до кабінету №224.

Міський голова Володимир Абрамов закликав жовтоводців бути пильними, щоб не стати жертвами шахраїв. Він нагадав приклади інших шахрайських дій у відношенні жовтоводців (спроби начебто продати дешевий цукор, дзвінки на кшталт «ваш син у поліції», наполегливі пропозиції обміняти старі купюри на нові тощо).

Відчиняючи двері свого житла чужинцям, ви можете стати жертвою злочину.

ІА «Имеется мнение», відео: ПН ТРК «Степ»

/2017/11/28/shaxra%d1%97-pid-viglyadom-spivrobitnikiv-sluzhbi-u-spravax-ditej/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Лист до редакції: Велика банківська комісія при сплаті за воду
Следующая запись
Запити депутатів: крадіжки, темрява, підтоплення та інші проблеми виборців
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *