Вікторія Заріцька: «Крок до зірок»

Вихованка музичної школи Вікторія Заріцька увійшла до чверть фіналу телевізійного дитячого конкурсу «Крок до зірок». Із юною зірочкою та її викладачем вокалу Іриною Ушенко і поспілкувався кореспондент «ІМ».

— Ірино В’ячеславівно, розкажіть, будь ласка, як ви потрапили на цей конкурс?
І.Ушенко: Ми давно хотіли взяти участь у такого роду конкурсі. Одного разу моя колега у школі сказала, що саме проходить відбірковий тур до телевізійного конкурсу «Крок до зірок». Залишався лише один день подачі заявок. Ми швиденько зібралися, у нас був диск із записаною піснею. Тож ми встигли подати заявку буквально в останні хвилини. Були приємно вражені, що увійшли в число 150 вокалістів із усієї України, котрих запросили до Києва для участі у другому відбірковому турі. Тепер Вікторія у чверть фіналу серед 18 відібраних учасників у масштабах Національного каналу представляє м.Жовті Води.

— Чому саме Вікторія, адже вихованців у музичній школі багато?
І.Ушенко: Дітей справді багато. Просто на мій погляд, вона володіє унікальним народним голосом, у неї є харизма. У Віки — цілий букет достоїнств! Саме її я мріяла повезти на такий конкурс.
— Вікторіє, розкажи про свої враження від конкурсу?
Вражень, звичайно, дуже багато! Коли я приїхала до Києва на конкурс, то побачила купу дітей і почала думати, що я не одна маю такий талант. Одразу у голові з’явилися думки: «О! А якщо я не пройду відбір… Що ж буде? Як я приїду в Жовті Води з нічим?» А потім, коли мене попросили заспівати, мені сказали, що я молодець, що «Жовті Води рулять»!
— Хто це сказав?
В.Заріцька: Це сказав директор Євробачення Єгор Бенкендорф.
— Він був у складі журі?
В.Заріцька: Так. Взагалі, журі на цьому конкурсі було дуже солідне! Народний артист України, ректор Київського національного університету культури і мистецтв Михайло Поплавський, директор Євробачення Єгор Бенкендорф, переможниця «Фабрики зірок -4» Юлія Руднєва, заслужена артистка України Катя Бужинська, народна артистка України, професор кафедри естрадного співу Київського національного університету культури і мистецтв Алла Попова.
— Що найбільше запам’яталося тобі в конкурсі?
В.Заріцька: Мабуть, найбільше запам’яталася мить, коли мені виставляли оцінки. Я стояла на сцені, дивилася в очі журі і думала: «Ну, будь ласка, поставте найвищу оцінку!» А на завершення ми, всі діти, обійнялися і подякували усім учасникам шоу. Це справді було дружньо і зворушливо!
— Вікторіє, а яку пісню ти співала?
В.Заріцька: Я співала пісню Наталі Май «Свято казки». Це українська пісня. Вона дуже гарна, має красиві інтонації, мелодію. Одним словом, ця пісня – найкраща!
— Яку взагалі музику любиш слухати і виконувати?
В.Заріцька: Я люблю музику різного жанру, але та музика, яку я виконую, більше мені до душі. А виконати можу і естрадні, і академічні, і народні пісні.
— Тобто ти – майстер на всі руки?
В.Заріцька: Так, можна й так сказати.
— Чи проявлялися музичні таланти серед твоїх рідних? Чи ти самородок?
В.Заріцька: Коли я почала співати, у мене в родині всі заходилися пригадувати, в кого ж це я вдалася? Потім з’ясувалося, що бабуся і прабабуся по батьковій лінії теж гарно співали. Ну, виходить, що я не самородок (сміється – від авт.).
— А в Жовтих Водах, напевно, одна така?
В.Заріцька: Мабуть, так. Дітей в нашому місті саме з народним голосом нині немає.
— А на конкурсі?
В.Заріцька: Хочу сказати, що на цьому конкурсі не одна я була такою сильною. Усі 18 учасників, котрі пройшли до чверть фіналу, були найкращі, найталановитіші діти з усієї України! Деякі учасники вже брали участь в багатьох інших конкурсах: і на Євробаченні, і в Юрмалі.
— Не боїшся змагатися з такими сильними конкурентами? Впевнена у своїй перемозі?
В.Заріцька: Я впевнена у своїх силах, тому що маю дуже велике коло підтримки. Це, мабуть, вся школа, всі мої родичі і з України, і з Росії!
— У якій школі навчаєшся? Чи підтримують тебе твої однокласники?
В.Заріцька: Я навчаюся в 7-А класі СШ №8. Усі мене підтримують, навіть уже всі школи міста готові за мене голосувати.
Телевізійна версія програми «Крок до зірок» має вийти на Першому Національному каналі на початку травня. Після цього за Вікторію можна буде віддати свій голос. Коли саме і як це можна буде зробити, ми обов’язково розкажемо нашим читачам. А поки що побажаємо Вікторії успіху!
Наприкінці нашого спілкування викладач вокалу Ірина Ушенко від себе особисто, своєї вихованки та її батьків висловила щиру подяку за моральну та матеріальну підтримку народному депутату С.М.Глазунову, а також міському голові А.В.Кузьменку.
Довідка:
Всеукраїнський дитячий телевізійний вокально-хореографічний конкурс «Крок до зірок» – це єдиний в Україні дитячий проект, у якому безкоштовно беруть участь найталановитіші діти-вокалісти та хореографічні колективи з усієї країни.
 
Людмила НОВОШЕВСЬКА, ІА «Имеется мнение»

/2012/04/01/viktoriya-zaricka-krok-do-zirok/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Спецшколу відвідали місіонери з Алабами
Следующая запись
Нам дороги эти позабыть нельзя
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *