Встигніть реалізувати власну ідею коштом міського бюджету

До закінчення терміну подання проектів на участь у конкурсі «Громадський бюджет-2018» залишилося менше двох тижнів. Тож, якщо ви маєте ідею стосовно покращення життя у місті, не хочете чекати на зміни, а готові створювати їх самостійно – встигніть до 30 квітня долучитися до розподілу частини коштів міського бюджету та зробити свій внесок у розвиток Жовтих Вод.

«Громадський проект Жовті Води»

Цього року у запровадженні бюджету участі у м.Жовті Води допомагають експерти – представники громадських організацій «Подільська агенція регіонального розвитку» (м.Вінниця) та «ОПОРА» (м.Рівне). У рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень», жовтоводці отримають інформаційну та промоційну підтримку у реалізації громадського бюджету. Експерти навчають мешканців міста, як знайти ідею для власного проекту та сформувати заявку, як далі ним опікуватися та проводити інформаційну кампанію.


Конкурс проводиться за допомогою електронної системи «Громадський проект», яка дозволяє жовтоводцям брати в ньому участь, не виходячи з дому: подати заявку он-лайн, проголосувати, а також відслідковувати долю свого проекту просто на сайті. Для участі у «Громадському бюджеті-2018» вам потрібно лише сформулювати ідею, розрахувати бюджет, попередньо зібрати 15 підписів на підтримку свого проекту, заповнити заявку на сайті або її друкований варіант подати до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому міськради. Далі – долучити до голосування друзів, колег, знайомих, родичів, сусідів та, у разі перемоги у конкурсі, стежити за реалізацією власної ідеї.
Жовтоводці через сайт «Громадський проект Жовтих Вод» уже подали чотири проекти, які, зокрема, спрямовані на покращення благоустрою міста та проведення соціально-психологічних заходів для дітей і дорослих.


З умовами та порядком проведення конкурсу можна ознайомитися на сайті «Громадський проект Жовті Води» за посиланням https://pb.zhv.gov.ua у розділах «Про проект» та «Допомога», або звернутися до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217, тел. 2-42-52 та 2-94-73).

Тож, шановні жовтоводці, долучайтеся до проекту участі та самостійно визначайте, на що саме варто спрямувати частину бюджетних коштів. Адже у цьому випадку рішення приймають мешканці, а не депутати міської ради, виконком чи керівники підприємств. Кожен може запропонувати власний проект, реалізація якого, на думку автора, покращить життя у місті. Головне, щоб вашу ідею під час голосування підтримала громада.
Довідка
Громадський проект, або проект участі – це залучення громадськості до використання бюджетних коштів. Місто Жовті Води – одне з небагатьох міст України, де запроваджено конкурс проектів місцевого розвитку «Громадський бюджет».
Минулого року жовтоводці подали на розгляд 11 проектів, із яких 6 було визнано переможцями. У голосуванні взяли участь понад 1000 мешканців міста.

Котова Марина, прес-секретар Жовтоводської міської Ради

/2017/04/19/vstignit-realizuvati-vlasnu-ideyu-koshtom-miskogo-byudzhetu/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Новости мотоклуба «Юбилейный»
Следующая запись
Письма в редакцию: «Назвали пустырь «парком» – доведите его до ума!»
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *