День Гідності та Свободи у Жовтих Водах

21 листопада у Жовтих Водах відзначили четверту річницю початку Революції Гідності. Вшанувати мужність Героїв Небесної Сотні прийшли близько ста жовтоводців.

За традицією урочистості розпочалися з молебню за загиблими героями, які віддали свої життя за незалежність України. Його провів настоятель храму Різдва Іоанна Хрестителя УПЦ КП отець Олексій. Також у своєму зверненні він закликав усіх присутніх пам’ятати тих, хто загинув на Майдані у Києві. Свічки пам’яті, квіти та вінки до пам’ятника Героям визвольної війни українського народу поклали міський голова Володимир Абрамов, депутати міської ради, представники виконкому, відділу освіти, навчальних закладів, ветеранських і громадських організацій, підприємств міста, учнівська молодь, небайдужі жовтоводці. Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні.

Міський голова Володимир Абрамов зазначив, що вперше за історію незалежної держави у кровопролитній боротьбі українцям довелося відстоювати національні інтереси, демократичні цінності та своє європейське майбутнє. «Тоді, у 2013-му, все починалось із простого мирного мітингу, а закінчилося дуже трагічно. Перша втрата – життя Сергія Нігояна. Та, на жаль, не остання. Більше ста двадцяти осіб загиблих, сотні поранених», – зазначив міський голова. Говорячи про причини початку Революції Гідності, очільник міста закликав присутніх, а особливо молодь, завжди пам’ятати історію української держави, не допускати війни та жити у мирі.

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено п’ятьох учасників бойових дій (Анатолій Хлопенко, Василь Гайдай, Михайло Вовченко, Олександр Маняхін, Дмитро Вощілін) та ще двох – нагрудним знаком «Учасник АТО» (Артем Вергун, Ігор Приходько). Нагороди вручив заступник жовтоводського військового комісара капітан Віктор Ніконенко.

На ушанування пам’яті про загиблих на Майдані у Києві молодь нашого міста запалила свічки та випустила в небо білі кульки, які символізували прагнення до мирного життя.

За інформацією офіційного сайту Жовтоводськоі міської ради,

відео: ПН ТРК “Степ” 

/2017/11/23/den-gidnosti-ta-svobodi-u-zhovtix-vodax/

Подпишитесь на наши социальные сети Telegram, Facebook, Instagram

Опубликовал(а)А. Баженова
Главный редактор сайта "Имеется Мнение".
Предыдущая запись
Ти признайся менііі, звідки в тебе ці фотки?
Следующая запись
Лист до редакції: Велика банківська комісія при сплаті за воду
Добавить комментарий
Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *